zaman rolesi

mrcn71

Üye
selamun aleykum...
arkadaslar şöyle bir zaman rolesi devresine ihtiyacim var
start butonuna bastigimizda atiyorum 10sn roleyi cekip birakacak buraya kadar hersey tamam ama şöyle bir ayrinti var zamani baslatmak için start butonuna basili olsa dahi 10sn roleyi cekip birakacak.
start butonuna basili kalma süresi 10 sn geçse bile zaman rolesi 10sn calisip duracak.bana 10 sn lik bir zaman rolesi yeterli olacaktir.bu konuda yardimlarinizi bekliyorum simdiden tesekkurler...

hocam cevabin icin tesekkur ederim. bn zaten endanin bayiisinde calisiyorum :) bn kendim yapmak istiyorum.maksat maliyeti dusurmek

ARKADASIM ARADIGINI BU SİTEDE BULURSUN SANIRIM 320 volt.com

eyvallah TEZCAN BOBİNAJ... sizin yeriniz ostimdemiydi ya bizim iş yeri ostimde ordada bi TEZCAN BOBİNAJ VAR acaba omu :)

hayır arkadasım benim iş yerim yok sadece soy ismim ve meslegim okadar.ve izmirde yaşıyorum.

merhaba ,start butonuna bastığımda 20 mili saniye çalışıp duracak zaman rolesi lazım hazır yada şemasıda olabilir saygılar

Bir rolenin cekme ve birakma suresi ne kadarki 20 milisaniye hassasiyet mumkun mu?

7d7b0cf52ef7e90bffb8553cdcc026ce.jpg

plc ile şöyle bir yapı kullanabilirmisiniz acaba? Belki yanlış hayırlıyor olabilirim ama yaklaşık yapı bu.

En ucuzdan bir pic programlayarak yapabilirsiniz

Forum istatistikleri

Konular
128,247
Kullanıcılar
450,056
Son üye
atas.27

Yeni konular

Geri