Yıldız üçgen yol verme devresine timer koymak istiyorum.

bu kadar uğraşacağına akıllı röle ile yap zelio veya logo işini fazlasıyla görür

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zelio ile bu mantık yapıldı. İstenilen aralığa istenilen süre eklenebilir. Zelio merakın olursa Simulasyonlu programı download edebilirsin.

aşagıda kumanda devresi var cizdim istersenız sımılasyonu gormek ıcın ekts programını temın edın ve ekts cızımını gondereyım

arkadasim devrede piyasada on -off rolesi diye gecen yada flasor rolesi denen roleden al onu kullan vede on-off sistemi yerine 0-1 pako salter bagla

arkadaşım mevcut elindeki kurulu devrenin start butonunu iptal ederek zaman saatinin acık ucuna bagla ve zaman saatinin faz nötr ucunu sebekeden besle ve zaman saatini istedigin zaman aralıgına göre ayarla .not start butonuna paralel bağlı olan mühürleme ucunuda iptal etmelisin bu arada

yada w otomat şeklinde zaman ayarlı tek kontak çıkışlı röle kullanbilirsin o daha basit olur.start uçlarını rölenin açık kontaklarına bağlarsın röleyede 220 veririsin istediğin gibi çalışır. çok basit

hocam ezm 4435 dediğin zamanlayıcıyı daha iki önce bi hava üflemeli filtrye taktım timer in çıkış uçunu seri olrak kalıcı buton kullanacaksın 0-1 bunun çıkışını timer in kontagından geçir senin işini görür bu şekildede çözemezsen ben sana çizip göndereyim çok basit olay iyi çalışmalar

degerlı arkadasım
anladıgım kadarıyla belırlı zaman aralıklarında devrenın çalısmasını ıstıyorsun
bunun için digital bır role kullanman şart degil ama illaki kullanıcam dıyorsan elindeki enstrumanın mutlaka bie baglantı şeması vardır eger kaybolmuş ıse internette bulman buyuk olasılık

biraz araştırma ve birazda gayret diyorum

tavsiye edecegim roleye gelınce basit zaman saatleri var en kısa 15 dakıka aralıklarla istedigin saatle calısma saglayabilirsin

sök start stop bagla....yıldız köntaktörünü a1 ne timerin çıkışını bagla..yada start direkle.startın arkasınıdaki iki ucu köprüle..yada köprü üçünü çıkısını strat ver.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri