Windows 7 ye Simatic Kurulumu

bu arada bu tam aradığım şeydi , paylaşım için teşekkürler

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
sayin arkadaslar bende 2006 yapmis oldugum kurstan Step 7 Professional V5,5 SP1 Student programi var.
Sorun Programi yükledim ama KEy lizenz istiyor Lizenzde verdikleri eski Disketin üzerinde . bugün internetcafede acmaya calisdigimda kendisini formatladi lizenzler icinde silindi aman disketi üzerinde keyleri yaziyor. asil sorun ben bu keyi nasil bilgisayara verebilirim veya sifreyi acmam icin yardiminizi bekliyorum.
Avusturyadan selamlar

siemens ten destek alabilirsin diskteki lisans silindiyse legal yol bu.

benim bilgisayarımda windows 7 64 bitlik kurulu. Bunun için elinde step-7 nin soft ware olan var mı? Bende bir software var ama 64 bitlik olmadığı için kuramıyorum .Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar

cenkay step-7 henüz win7 64-bit için kullanılamıyor. ancak win7-32 bit te sorunsuz kullanabilirsin

windows sürümü ultimate vey professional olması lazım diğelerinde çalışmıor bende ultimate yüklü bu kadar ayra yapmaya gerek yok direk yükle çalışır

win7 64-bit işletim sistemine veya win7 home premium işletim sistemine de kurulubiliyor mu???

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri