Windows 7 ye Simatic Kurulumu

hayır çalışmaz 64bit

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
arkadaşlar ben bütün söylenenleri yaptım olmadı en sonunda emektar XPye döndüm.

Merhaba.
2. sayfada yönetici Fluke'un tavsiyesini yabana atmayın derim.
Ben Win7 ultimate 32 Bit'te Microsoft sitesinden indirdiğim virtual machine programını ve bunun için hazırlanmış xp mode (SP3) virtual hard drive kullanarak oluşturduğum win7 içindeki sanal xp'ye, Step7 ve Protool kurarak çalıştırdım. Henüz online olmadım ama sorun çıkmayacağı kanatindeyim. Ayrıca bu arayüzü kullanarak XP'de kaldığını düşündüğünüz tüm uygulamalarınıza yeniden erişebilirsiniz
Selamlarımla.

kolay gelsin bana plc s7 300 programı lazım yardımcı olabılırmısın şimdeden teşekkurler....

Arkadaşlar yapamayan varsa Xp modunu deneyebilir.Xp moduna kurulum yaparak çalıştırılabilir.

arkadaşlar ben malware ile sanal bilgisayar kurdum ve çalıştırdım.benim bilgisayarda windows7 var.dolayısıyla sorun çıkarıyor

arkadaslar s7-300 kullanıyorum wındows xp ısıtıyor bunun wın7 de caresı yokmudur yardımcı olabilirmisiniz.

merhaba arkadaslar orca programında nasıl setup.msi
dosyalarını acabılırım

tesekkurler

arkadaşlar simatic step 7 v5.5 çıktı ve win 7 de sorunsuz çalışıyor denenmiştir.

step 7 5.5 programını 64 bit vindows 7 de kuramadım. 32 bit uyarısı aldım.

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,614
Son üye
Canipk

Yeni konular

Geri