Windows 7 ye Simatic Kurulumu

daha kurmadım ama kurulabileceğini de sanmıyorum.kurabilen varsa anlatsın?kurmak istediğim 64-bit

Son düzenleme:
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
sayin volkanpinar kardesim,

senin dedigin gibi cora programini yükledim .
ama senin gösterdigin safadaki o onlarca dökümani nasil ve nereya basipda yükleyabilirim.
bu programi hic anlamiyorum
bir güze sekilde teket teker gösterimli anlatirmisin.

saygilarimla
Avusturyadan

Ya Avaraga kardes sen su disablevi yi nasil enable ye cevirdi.

Ben aynen sildim iki defa tuslara bastim bos gösteriyor. sag tusa veya fare tusa basiyorum menüyü bos gösteriyor.

disableyi nasil enable yapacaz onu goster bizahmet sayin kardesim

Volkanpinar kardesim,

setup.msi leri resimdeki gibi enable ceviremiyorum. ne disable sag tusla siliniyor nede üzerine kopi yapabiliyorum.

sag tus tamam bos gösteriyor.

özel email atarsanda sevinirim

Emtialaw
yardim

Moderatör tarafında düzenlendi:
windows 7 home premium 64 bit kullanıyorum. programı kuramadım. yardımcı olursanız sevinirim

çok iyi bir bilgi

Arkadaşlar netten Microwin sp7 yi bulup indirirseniz zaten sorunsuz çalışıyor ben kurdum ve çalıştırdım

bende windows 7 home basic 64 bit var kurulu simatic çalışırmı yada çalıştırmanın bir yolu varmı yardım bekliyorum

Aslında Siemensin endüstriyel PG cihazlarına bkarsanız işletim sistemlerinin Windows7 Ultimate 32 bit işletim sistemiyle yüklü olduğunu görürsünüz demek ki bu işletim sistemini tavsiye ediyorsa en stabil işletim sistemi olarak bunu ön görüyor demektir.

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,981
Son üye
Muhammeddt

Yeni konular

Geri