Proteusta LF33CV regülatör kütüphanesi

TESLANIN

Üye
Arkadaşlar merhaba,

Proteusta LF33CV regülatörü yok ve kütüphanesini eklemem gerekiyor. Ancak nette kütüphaneyi bulamadım. Bulabilen varsa paylaşabilir mi? (Bana 3,3 ya da en fazla 3,5 reg lazım)

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Simüle içinmi yoksa pcb yapmak içinmi lazım bu kütüphane.

LF33 e baktım kılıf olarak 78xx serisi regülatöre benziyor.

Simüle için 3.3 volt dc kaynak kullanın pcb yaparken olması gereken yere yine 78xx serisi bir regüle entegresi kullanın bacak yapısı benzer olduğu için sorun çıkmaz.

Ancak olmazsa olmaz olabilir sizin için. Benimki bir tavsiyedir.

Atmega konusunda ATMEGA 168 yazınca hep arduino modül kütüphane dosyaları çıkıyor. İşinizi göreceğini düşünmediğim için dipğer konunuza eklememiştim.

LF33 e baktım kılıf olarak 78xx serisi regülatöre benziyor.

Simüle için 3.3 volt dc kaynak kullanın pcb yaparken olması gereken yere yine 78xx serisi bir regüle entegresi kullanın bacak yapısı benzer olduğu için sorun çıkmaz.

Ancak olmazsa olmaz olabilir sizin için. Benimki bir tavsiyedir.

Atmega konusunda ATMEGA 168 yazınca hep arduino modül kütüphane dosyaları çıkıyor. İşinizi göreceğini düşünmediğim için dipğer konunuza eklememiştim.
Tamamdır teşekkürler

Tekrar merhabalar,

Şimdi proteus ile uğraşıyorum yeni proje başlatmak istediğimde ATMEGA ile ilgili projeler açabiliyorum. Sadece entegre şeklinde değil development board olarak. Arduino projesi olarak.

Bu bilgi belki işinize yarayabilir. Kullandığım proteus sürümü 8.4

asjkdhadlahfasisız.png

sdvfnsdlasisız.png

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,975
Son üye
yamanelektronik2023

Yeni konular

Geri