Onursal Üyelerimiz

Öncelikle bilgisini bizlerden esirgemeyen tüm arkadaşlara bu vesile ile teşekkür etmek istiyorum. Bende bu onursal üye nedir diye merak ediyordum hatta yeni çıktı sanıyordum meğer 2007 den beri varmış :) ben üyeler tarafındanda bir kimsenin onursal üyeliğe tavsiye et gibi bir buton olsa kişiyi tavsiye edebilseler bunun, forumun forum üyeleri tarafından forum için yönetilmesine katkıda bulunacağını düşünüyorum aksi halde bu seçim aristokratik demokrasi oluyor.

binbaşı, KAZIMUGUR, MAIN_LOOP ve ŞEF arkadaşlarımızı tebrik ediyorum.

Öncelikle bilgisini bizlerden esirgemeyen tüm arkadaşlara bu vesile ile teşekkür etmek istiyorum. Bende bu onursal üye nedir diye merak ediyordum hatta yeni çıktı sanıyordum meğer 2007 den beri varmış :) ben üyeler tarafındanda bir kimsenin onursal üyeliğe tavsiye et gibi bir buton olsa kişiyi tavsiye edebilseler bunun, forumun forum üyeleri tarafından forum için yönetilmesine katkıda bulunacağını düşünüyorum aksi halde bu seçim aristokratik demokrasi oluyor.

Sn. Üyemiz herhangi bir üyenin onursal üye olmasını istiyorsanız o üye ile ilgili neden onursal olmasını istediğinizi anlatan bir mesajı yönetim olarak bizlere bildirirseniz, mutlaka bu önerinizi değerlendiririz.( ki bu değerlendirme mutlaka gizli kalacaktır )

Olabilir yinede diğer seçenek daha kolay olurdu, ilginize teşekkür ederim.

Değerli Kontrolkalemi.com üyeleri [MENTION=20925]hemmuhhemtek[/MENTION] , [MENTION=63899]ttkatim[/MENTION] , ve [MENTION=8140]macix[/MENTION] isimli üyelerimiz forumumuzda aktif, paylaşımcı ve yardımsever kişilikleri ile Onursal Üye gurubuna dahil edilmiştir. Paylaşımlarının ve başarılarının devamını dileriz.

hemmuhhemtek, ttkatim ve macix isimli arkadaşlarımızın bu yeni üyelik rütbelerini tebrik ediyorum.Hayırlı olsun.Saygılarımla.

Diğer arkadaşları çok tanımıyorum ama Sayın hemmuhhemtek abimiz kesinlikle onursal üyeliği hakeden bir ustamız..Tebrik ediyorum kendisini....

Diğer arkadaşları çok tanımıyorum ama Sayın hemmuhhemtek abimiz kesinlikle onursal üyeliği hakeden bir ustamız..Tebrik ediyorum kendisini.... Bu arada elektronik özellikle görüntü TV bölümümde yazan ustamız Sayın SEMİHYAZAR ın bu rütbeye layık oldugunu düşünüyorum...saygılar...

Diğer arkadaşları çok tanımıyorum ama Sayın hemmuhhemtek abimiz kesinlikle onursal üyeliği hakeden bir ustamız..Tebrik ediyorum kendisini.... Bu arada elektronik özellikle görüntü TV bölümümde yazan ustamız Sayın SEMİHYAZAR ın bu rütbeye layık oldugunu düşünüyorum...saygılar...
Sende gönüllerin onursal üyesisin üstad ; biraz bolkepçe olmuş dağıtım işi ; sana katılıyorum :)

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,965
Son üye
Pentium55

Yeni konular

Geri