Onursal Üyelerimiz

Sende gönüllerin onursal üyesisin üstad ; biraz bolkepçe olmuş dağıtım işi ; sana katılıyorum :)

Estafurullah kardeş o onursal üyelik sana ve bylent'e ait...Sizin elinize su dökemeyiz...He valla dostum...İçimi okuyorsun desem inanırsın dimi? Baya bolkepçe olmuş;)

Bu arada sayın yöneticim..Lütfen Tekin126 abimizi onursal üyeliğe düşünelim..Kendisi çok nazik, paylaşımcı ve tecrübeli bir abimiz..Onu da Onursal Üye olarak görmekten büyük sevinç duyarım..saygılar...

Slm ustalarım...Affınıza sığınarak benim de bu konuda söyleyecek bir kaç sözüm var..Şimdi bana diyeceksiniz hem öğretmensin hem de üye olalın kaç gün oldu diye..Ben üye olalım erken bir vakitte oldu ama uzun bir süreç boyunca üye olmadan da çoğu ustalarımızı cevaplarını okudum...

'Elektrik Genel' bölümündeki konuları sıkça takip ediyorum..Arada sırada da elektrikli ev aletleri ve elektronik bölümlerini takip ediyorum...Benim görüşüm Elektrik Genel bölümünde sorulara sıkça cevap verenler arasında ÖKSÜZÇOCUK, BY LENT, DGN FRT gibi ustalarımız sıkça cevap veriyorlar...

Fakat BİNBAŞI Hocama dikkat ediyorum bir soruya cevap verdiği zaman kılı kırk yararcasına, tabiri caizse olayın ciğerine kadar inerek tüm açıklamaları yapıyor...
Gerçekten Onusal Üyeliği layıgıyla hakeden tek kişi diye sorsalar BİNBAŞI Abimizi/ustamızı/hocamızı tek seçerim bu forumda...
Saygısızlık ettiysem özür dilerim ustalarım...

Slm ustalarım...Affınıza sığınarak benim de bu konuda söyleyecek bir kaç sözüm var..Şimdi bana diyeceksiniz hem öğretmensin hem de üye olalın kaç gün oldu diye..Ben üye olalım erken bir vakitte oldu ama uzun bir süreç boyunca üye olmadan da çoğu ustalarımızı cevaplarını okudum...

'Elektrik Genel' bölümündeki konuları sıkça takip ediyorum..Arada sırada da elektrikli ev aletleri ve elektronik bölümlerini takip ediyorum...Benim görüşüm Elektrik Genel bölümünde sorulara sıkça cevap verenler arasında ÖKSÜZÇOCUK, BY LENT, DGN FRT gibi ustalarımız sıkça cevap veriyorlar...

Fakat BİNBAŞI Hocama dikkat ediyorum bir soruya cevap verdiği zaman kılı kırk yararcasına, tabiri caizse olayın ciğerine kadar inerek tüm açıklamaları yapıyor...
Gerçekten Onusal Üyeliği layıgıyla hakeden tek kişi diye sorsalar BİNBAŞI Abimizi/ustamızı/hocamızı tek seçerim bu forumda...
Saygısızlık ettiysem özür dilerim ustalarım...

Forumda 'Onursal Üye' rütbesi vermeyi düşündüğümüz üyeleri dikkatle takip ediyoruz. Bir kişinin onursal üye olabilmesi için tüm forum yönetiminin onayı gerekli.

'Onursal Üye' gurubuna dahil edeceğimiz üyeleri seçerken üyelik tarihi ve mesaj sayısı, üslup, forum kurallarına uyup uymama, diğer üyeler ile polemiğe girmeme ve en önemlisi teknik bilgi yeterliliği konusunda üyenin olumsuz bir yanı bulunmamalıdır. Forum üyeleri genellikle (istemeden de olsa) Onursal Üyelerin yazdıklarını direk uygulama yönünde bir eylem sürdürüyorlar. Bu yüzden 'Onursal Üye' olacak kişinin verdiği cevaplarda ölümcül kazalara sebep olabilecek hatalı bir cevap, teknik kusurları olan sakıncalı yöntemler önermemeli ve cevaplar vermemelidir. Forum yönetiminin tamamı Elektrik-Elektronik konusunda hatırı sayılır derecede bilgi sahibi olan kişilerden oluştuğundan üyeleri seçerken bu ayrımı yapabiliyoruz.

Yazdıklarımdan Sn. DGN FRT, Sn. By Lent, Sn. ÖKSÜZÇOCUK, Sn. tekin126 gibi üyelerimizde bir eksiklik olduğu gibi yorum kesinlikle yapılmamalıdır. Yazdığınız üyeler mesleki anlamda yeterliliğe sahip olduklarını düşündüğümüz üyelerdir. Burada belirtmek istediğim sadece 'Onursal Üye' seçimi konusunda hassas davrandığımızı sizlere göstermektir. Yazdığınız isimlerde forum toplantılarında değerlendirmeye alınacaktır.

Saygılarımla....

Arkadaşlar 'Onursal Üye' önerilerinizi özel mesaj yoluyla forum yönetiminden birine yapmanız daha uygun olacaktır.

Ben hakkımı yiyenlere peçete, çatal, bıçak dağıtıyorum :D bir daha da dallasa gelmem, takipçiniz olacağız vesselam aynen devam ;)

Forumda 'Onursal Üye' rütbesi vermeyi düşündüğümüz üyeleri dikkatle takip ediyoruz. Bir kişinin onursal üye olabilmesi için tüm forum yönetiminin onayı gerekli.

'Onursal Üye' gurubuna dahil edeceğimiz üyeleri seçerken üyelik tarihi ve mesaj sayısı, üslup, forum kurallarına uyup uymama, diğer üyeler ile polemiğe girmeme ve en önemlisi teknik bilgi yeterliliği konusunda üyenin olumsuz bir yanı bulunmamalıdır. Forum üyeleri genellikle (istemeden de olsa) Onursal Üyelerin yazdıklarını direk uygulama yönünde bir eylem sürdürüyorlar. Bu yüzden 'Onursal Üye' olacak kişinin verdiği cevaplarda ölümcül kazalara sebep olabilecek hatalı bir cevap, teknik kusurları olan sakıncalı yöntemler önermemeli ve cevaplar vermemelidir. Forum yönetiminin tamamı Elektrik-Elektronik konusunda hatırı sayılır derecede bilgi sahibi olan kişilerden oluştuğundan üyeleri seçerken bu ayrımı yapabiliyoruz.

Yazdıklarımdan Sn. DGN FRT, Sn. By Lent, Sn. ÖKSÜZÇOCUK, Sn. tekin126 gibi üyelerimizde bir eksiklik olduğu gibi yorum kesinlikle yapılmamalıdır. Yazdığınız üyeler mesleki anlamda yeterliliğe sahip olduklarını düşündüğümüz üyelerdir. Burada belirtmek istediğim sadece 'Onursal Üye' seçimi konusunda hassas davrandığımızı sizlere göstermektir. Yazdığınız isimlerde forum toplantılarında değerlendirmeye alınacaktır.

Saygılarımla....

Beni mi toplantıda değerlendirmeye alacaksınız? Şaka yapıyosun galiba...Ben acemiler acemisiyim kardeş....Aslında profesyönel rütbeminde alınması lazım..Sayın BYLENT VE ÖKSÜZÇOCUK ustamla bir tutulmak istemiyorum...Saygılar...

sayın DGN FRT öncelikle teşekkür ederım benım için yonetımın önur ünvanı vermesı okadarda önemlı değıl sizlerın onure etmesı benım için çok daha önemlı burası forum sayfası nette birsuru forumlar var burası olmaz başka forumda çevre arkadaşlık kurarım bu forum yonetımıyle ters duştuğum eleştırdığım yasaklandığım zamanlar oldu :)forum yonetımınde bende olsam aynısını yanı onur unvanı vermem şunuda soylıyeyım forum yönetmek kolay iş değıl yonetıcılerı bu konuda tebrık edıyorum burada yerı geldı üyelerle polemiğe gırdım tabii kendımı haklı görerek yonetımlede polemiğe gırdığım oldu yasaklı oldum belkı haklı değıldım kendımı haklı hissediyorsam hiç çekinmeden gerekenı yaparım zaten hayattada taviz verırsen ezilirsin sayın forum yonetıcılerı lütfen yanlış anlama olmasın önur unvanı verılmedı dıye stem fılan ettığım yok ciddiyede almıyorum benım için önur belgesı şahıslara yardımcı olabıldıysem bana gerı donup sayın DGN FRD gıbı arkadaşlar benden razıysalar bışeyler verdığımı gündeme getırıyorlarsa en buyuk önur belgesı budur benım için
Bu arada sayın yöneticim..Lütfen Tekin126 abimizi onursal üyeliğe düşünelim..Kendisi çok nazik, paylaşımcı ve tecrübeli bir abimiz..Onu da Onursal Üye olarak görmekten büyük sevinç duyarım..saygılar...

Evet arkadaşlar abilerim ustalarım, bu onura eriştiğimi düşünmeniz-tartışmanız benim için yeterli. Benim için kişilere faydalı yardımcı olabilmek önemli, makam rütbe değil, belki bir hayır duası. üzüldüğüm son nokta şu olurdu; son anda Allah c.c emanetini alırken bilgi ve tecrübelerimi aktaramamak ve aynı koşullarda nice prof. ve bilim adamlarının bu dünyadan göçüp gitmesi.
Benim için esas "beyin göçü" budur!

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,962
Son üye
Emrullah t

Yeni konular

Geri