Onursal Üyelerimiz

Mesut

Onursal Üye
Onursal Üye
" 03.11.2007 " tarihinden itibaren Onursal Üyelik sistemine geçmiş bulunuyoruz.

Nedir bu onursal üyelik?

Onursal üyelik forumumuzda her zaman aktif, faal, seviyeli, paylaşımcı, yardımsever, kurallara uyan, düzenin sağlanması için yönetime yardımcı olan, forumdaki geçmişi temiz, paylaşım, bilgi, tecrübe, birikim ve açıklamalarıyla katılımcı olan üyelerin onurlandırılması için özel bir gruba dahil edilip, +500 popularite puanı ile "Onursal üye" rütbesi verilerek ödüllendirilen grubun adıdır.

Kimler onursal üye seçiliyor?

Forumda uzun süredir Üye olanlar arasında bilgi birikimini ve tecrübesini paylaşmaktan çekinmeyen, forumda aktif, seviyeli, yardımsever ve en önemlisi yaş olarak olgunluğa ulaşmış üyelerimizi özenle seçerek bu gruba dahil ediyoruz.

*Onursal Üye Listemiz*

" fahri yetiş "

" edremit "

" kompanze "

" CELİK_CPU "

" hicbirsey "

" tknsyn "

" 1974 burdur "

"mesutelb"

"zeybek"

"Mesut"

"i.tandogan"

"alidemir017"

"Binbaşı"

"KAZIMUGUR"

"MAIN_LOOP"

"ŞEF"

"hemmuhhemtek"

"ttkatim"

"macix"

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sn: tknsyn , forumumuzda aktif, paylaşımcı ve yardım sever kişiliği nedeni ile Onursal Üye gurubuna dahil edilmiştir.

Saygılar.

evet tknsyn arkadaş bana da çok yardımcı oldu onun adına sevindim

tknsyn arkadaşımızı tebrik ederim.darısı başımıza

Onursal üye grubuna beni de layık gören yönetici arkadaşlarıma ve tebrik eden bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Meslektaşlarına Bilgisini Emeğini Tecrübelerini paylaşan tknsyn arkadaşımız layık olduğu yerdedir.Tekrar tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim.

paylaşmak gibisi varmı arkadaşlar tüm forum üyeleri hepiniz çok sağolun

Sn : 1974 burdur forumumuzda aktif, paylaşımcı ve yardım sever kişiliği nedeni ile Onursal Üye gurubuna dahil edilmiştir.

Saygılar.

bu onursal üyeliğe layık gören yönetici arkadaşlara ve bütün arkadaşlara teşekkür ederim.

Sn 1974 burdur onursal üyeliğinizi tebrik eder.Başarılarınızın devamını dilerim.

Forum istatistikleri

Konular
128,100
Kullanıcılar
449,800
Son üye
bukurt

Yeni konular

Geri