Mesleğinizin Nefret Ettiğiniz Yanı?

tozlu panollarda çalışmaktan nefret ediyom

bende bır fabrıkada elektrık bakımcı olarak calısmaktayım. nedense elektrık ısı cok basıtmıs ,o sigortayı bende degıstrırdım dıye dusunen zıhnıyete cok kızıyorum( madem okadar kolay sen yap!!!)

Yaptığın iş görülmez. Elektriğin görülmemesinden nefret ediyorum

Şarlı matkapla çalıştığımı görüp bende alıcam kaçpara,en iyisi hangisi diye soranlardan nefret ediyorum

evinin kapısına kadar araba ile gidip üstüne üstlük arızayı bulacağım diye k...na kadar terleyip arızaya göre verdiğin ücreti çok bulup hayır yaptırmıyorum ücerti çok diyince servis ücretini duyuncada ne yaptınki kardeşim ne parası bu diyen
1:aklı kıtlara
2: kendini zeki sanan uyanıklara
3:çokbilmiş çaçaronlara
4:ağzını bozanlara
5:kapıyı gösteren hayvanlara
UYUZ OLUYOR
BU MESLEĞİ SECTİĞİM İÇİNDE KENDİMDEN NEFRET EDİYORUM

fabrikada çalışan birisi olarak en çok nefret ettiğm şey senin her şeyden anlayıp bütün makina-masa sandalye-tesisatlar vb.tüm konularda anlayan yapan alim olmanı beklerlerken maaş konusunda herkesle bir tutmalarıdır...

Sayın meslektaşlarım yazdıklarınızın hemen hepsi benimde yaşadığım olaylar,mesleğimi çok seviyorum ama insanlarımızın bizim işimize yaklaşım şekilleri beni bu meslekten soğuttu doğrusu sırf bu mesleğin zevkine varmak için bir Avrupa ülkesinde yaşayıp onlarla çalışmak isterim kısmet bakalım artık eğer TR' de yaşayacak olursamda bu mesleği değiştirmenin çarelerine bakıcam hepinize kolay gelsin

Sipariş verdiğim malzemenin alın manasından kendi hatasını elektrikciye yükleyen vardiya ustaların dan ve onları koruyan karaktersiz işten anlamayan yöneticilerden verdikleri proje bitince yüzüne bakmayan patronlar yaptıktan sonra Kablo kanalı döşemekten tozlu ara kabloları toplamaktan ne yapıyorsunuz ki sigorta değiştiriyorsunuz. Mekanikçide motora 3 kabloyu bağlıyor elektrikçi her işten anlamak zorundaymış gibi fabrikadaki bütün angarya işleri üzerimize yıkma larından mekanikcile lerin elektrik arızasi yokken var demelerin den elemanların termik ve sürücü resetlemesinden motor yandıktan sonra ben basmadım demelerin den şurada arıza var bakarmi sın yerine motor niye çalışmıyor demelerin den mekanikçiye yardım et demelerin den nefret ediyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,245
Kullanıcılar
450,051
Son üye
Rezly

Yeni konular

Geri