kapasitif sayaç %20 fazla yazıyor

yuhubaa

Üye
kapasitif sayaç fazla yazıyor %20 acil yardımlarınızı bekliyorum

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
İlgili sistem hakkında bilgi verirseniz yardım gelecektir...

Kurulu güç , nominal işletme akımı , devamlı mı çalışan bir yer , yoksa market ,mağaza gibi gündüz çalışan bir yer mi? Sistemde UPS varmı ? gibi...

kurulu güç (trafo gücü) 250 kwa gündüzleri çalışan bir haddehane ayrıca cnc de çalışıyor 150/5 akım trafoları var kompanzasyon hesabı için yardımcı olursanız sevinirim tşk

işletmeniz hakkında geniş bilgi verebilirseniz yardımcı olmaya çalışşacağız

bir haddehanede kapastif yazdırmak büyük başarı olarak görüyorum :) işin şakası bir yana hali hazırda otomatik ve ya lokal kompanzasyon varmı ?

cok fazla elektronik kart veya kondasetör miktarı fala raktif güç kontrol rölesi araızlırdır bende

Önceki cevap veren arkadşlar haklı.Durum nedir anlatırsanız seve seve yardımcı oluruz.

ceza yemek üzeresin sistemi bakıma almalısın

kompanzasyonu nasıl indirebilirim 1. kademe 5 2. kademe 5 3. kademe 10 4. kademe 10 5. kademe 25 6. kademe 25 7. kademe 25 8. kademe 25 kwar kondansatör gücü 1. kademeye 5 kwar yerine 2.5 kwarlık kondansatör bagladım kapasitif %1 düştü zamanla düzelir mi? yardımlarınızı bekliyorum

Sn. yuhubaa, indüktif sınır değerine yakın değilseniz eğer röle üzerinden cos fi ayarını 1,00'dan 0,99' a ayarlayın. Kademe bırakma süresini en aza ayarlayın.
Röle marka modelini de belirtirseniz eğer bir ince ayar yaptırabiliriz.

Forum istatistikleri

Konular
128,187
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri