Hangİ sÜrÜcÜ kullanici dostudur ? kullanmasi kolaydir ?

Bakalım nasıl cevaplar gelecek, ben ABB nin parametre yapısı ve panel yapısından oldukça memmunum.
Gelişmiş panelleri ile ise, devreye almak çok daha rahat oluyor.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Bende DANFOSS kullanıyorum parametre yapısı ve yapı bakımından panolardo yanyana montaja uygun olduğundan çıkarıla bılen ekran kullanıldığından gayet kullanışlı bır cihazdır ve her uygulamaya göre(Hvac,pompa,endüstri) ayrı olarak imal edilmektedir.Bilgi olarakta sizlerle paylaşmak isterim DANFOSS 40 yıldan beri ilk seri üretim yapan Frekans Konvertörü markasıdır.

telemecanique parametre ve montaj kolaylığı var atv71 modeli digital paneli türkçe

kesinlikle danfoss, kulanımı kolay her derde deva işletmemizde bozulan siemensleri tamir etmiyoruz yerine direk danfoss tafsiye ederim fabrikada şu an 100 adet oldu........

yeni sürücü taktığımızda hangi değerleri değiştirmemiz gerekiyor

telemecanique şaşmayın arkadaşlar gayet ıyı guzel bir sürücü.Fabrıkada baya kullanıyorum bozulan başka marka sürücü yerıne hiç tamir ettirmeyip hemen telemecanique takıyorum

benzetmeyi hoş görün ama bu sanki Q klavyemi yoksa F klavyemi daha kullanışlıdır der gibi

telemecanique sürücüler zamanıda oldukça iyiydi (Türkiye piyasası için) ama şimdi birçok alternatif var. Hepsinin birbirine göre üstün oldukları uygulamalar da mevcut.

kullanım kolaylığına gelince (sağlamlık, güvenirlik ...vs tabiki ön planda) marka gözetmeksizin en iyi sürücü en iyi bildiğin ve hakim olduğun sürücüdür bence

çünkü bir çok özellik öğle veya böyle hepsinde bir şekilde mevcut. yeterki uygulamada uygun serisi seçilmiş, paremetreler doğru ayarlanmış olsun.

aralarında fark eden tek şey bence çinde fabrika içinde birinin a üretim bandından diğerinin b üretim bandından çıkması (zira bir çok firma standartlarına uygun olarak ürünlerini çinde yaptırıyor artık)

evet en iyisi en ucuzu delta mesala 55 kw delta 2800 dolar abb 2800 euro o yuzden delta varsa daha ucuzu kullanılan malzemeler hep aynı sonuçta
???

controltecnoQes süper parametre ve özellik bakımından teknolojı harıkası

Forum istatistikleri

Konular
128,279
Kullanıcılar
450,104
Son üye
MUGEN SARS

Yeni konular

Geri