Gerilim düşümü cihaza zarar verir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nötr kopunca faz-nötr arası yükler üzerinde aşırı dengesiz gerilim oluşur sizin üründe aynı Ag Parafudr gibi aşırı gerilimde toprağa iletim yaparak kaçak akım rölesini açtırıyor. Bu aşırı gerilim nötr kopmasından da oluşabilir başka bir nedenlede neticede kaçak akım rölesini açtırıyor enerjiyi kesiyor. Olay budur burada anlaşılmayan birşey yok gayet açık ve net ! Benim ürünüm sistemi enerjisiz bırakmıyor deyip işin içinden sıyrılamazsınız!
Siz ürününüze hakimseniz herşeyini biliyorsanız ! Gerekli gereksiz mesajların altında hoş olmayan şekilde reklamlar yapmak yerine bir konu açar adam gibi A'dan Z'ye ürünü anlatırsınız. Polemiklerede neden olmamış olursunuz.
İyide ben sizinle asla polemiğe girmem ki zaten. Ben belgelerle sizin dediğiniz gibi değil diyorum, siz adam gibi konu açarsınız diyorsunuz. Yaşlı uzman bu şekilde hitaplarınız sadece bilgi eksikliğinden dolayı sinirlenmenize sebep oluyor. Gerek yok, bu konuyu bilmiyorsunuz normaldir, sorun cevapliyim. Trimbox enerjiyi kesmez ve bunu belgelemiştir. Nötr kopup prak oluştu falan çok eksik bilgi maalesef. Ama ben prs etmem size öğretmeye hazırım. Nefsiniz sizi öğrenmemeye itmesin.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
KUSURA BAKMAYIN AMA SİZDE TEKNİK BİLGİ NAMINA HİÇ BİRŞEY YOK. SADECE KURU PAZARLAMACI AĞZI O KADAR.
BİLGİNİZ OLSAYDI SORULARIMI CEVAPLARDINIZ !

Terbiyesizin kim olduğu çok net.
Haddini bil terbiyesiz bu lafınla sadece bana değil mesajlarımı beğenen tüm üyelerede hakaret etmiş oluyorsun !
Siz çok biliyorsanız sorularıma ceva verirsiniz ama yok siz çamur atmayı tercih edenlerdensiniz. Çünkü sizde teknik açıklama yok !
Eline çantanı al kapı kapı gez öyle pazarla o muhteşem ürününü !
Terbiyesizin kim olduğu çok net. Teknik açıklama bendemi yok sendemi. Ürünü üreten bile sen anlamışsın diyor, sen hala saldırı peşinde.

Terbiyesizin kim olduğu çok net.

Terbiyesizin kim olduğu çok net. Teknik açıklama bendemi yok sendemi. Ürünü üreten bile sen anlamışsın diyor, sen hala saldırı peşinde.

Sen git ürününün özelliklerini iyice bir öğren sonra gel burda bize izah et. Tabi becerebilirsen !

Yaşlı uzman hangi platformda oturmak istiyosan canlı yayın dahil, kınuşalım. Nasıl böyle bir ithamda bulunursun. Nasıl ürettiğim ürünü bilmem. Başkası ile konuşurken ürüne niye sarıyosun. Lütfen cesur ol ve istediğin teknik platformda sadece sen ve ben varmısın?

polemik yerine daveti kabul etmeni bekliyorum. Bakalım gerçekten kim bilgili, kim kopyala yapıştır.

Trimbox için reklama soyunmuş olanlar; İçinizden Herhangi biriniz sorularıma adam gibi teknik izahat vermedikçe hiç birinizi muhattap almayacağım.

Ayrıca gaggoş özelden Attığın tehdit mesajını yöneticilere bildirdim gereken yapılacaktır !

Trimbox için reklama soyunmuş olanlar; İçinizden Herhangi biriniz sorularıma adam gibi teknik izahat vermedikçe hiç birinizi muhattap almayacağım.

Ayrıca gaggoş özelden Attığın tehdit mesajını yöneticilere bildirdim gereken yapılacaktır !
İyide sor diyorum sormuyorsun, istediğin platformda diyorum gelmiyosun. Bu şekilde yapma lütfen. Bilgi paylaşıldıkça çoğalır. Şimdi by lent neden reklam yapmıosunuz diyor, sen neden reklam yapıyosunuz diyorsun. Anlamadım ki ne yapmalıyız:)

İyide sor diyorum sormuyorsun, istediğin platformda diyorum gelmiyosun. Bu şekilde yapma lütfen. Bilgi paylaşıldıkça çoğalır. Şimdi by lent neden reklam yapmıosunuz diyor, sen neden reklam yapıyosunuz diyorsun. Anlamadım ki ne yapmalıyız:)

Bir sürü sorum havada kaldı okumuyor musunuz? Cevap vereceğinize özelden öldürme tehditleri atıyorsunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,943
Son üye
Ali4129

Yeni konular

Geri