GÖRÜNTÜ ALMA YARDIM

konuyu net anlamak icin görüntü aldıgınız kameralardan bir tanesini dvr kutusundan söküp aynı yere görüntü alamadığınız kamerayı takın bakın calısıyormu??daha sonra görüntü aldıgınız kamerayı görüntü alamadığınız kameranın bnc girişinden aynı yere takın görüntü varmı?
eğer ilk seceneği yaptınız ve görüntü aldınız o zaman kamera sağlamdır.
görüntü alamadıysanız kameranın baglantılarını kontrol edın yinede alamassanız kamerada bir sorun vardır.
ikinci seceneği yaptınız ve görüntü geldi o zaman sorun yine calısmayan kamerada dır kabloları kontrol edin yine olmassa kamerada sorun vardır.Şayet görüntü gelmez ise ya dvr o bnc girişi sorunludur ya dvr bir ayar kapalı olabilir yada matrix varsa onun bağlantılarını kontrol edin eğer ikinci kısımda ki gibi bir sorun yaşıyorsanız buraya tekrar sorunu ve yaptıkalrınızı yazın daha deneyimli olan arkadaslarımız daha iyi çözümler size sunabilirler.
arkadaşım dediklerini aynen yaptım sadece üç kamaredan hangi adet dvr a taksam görüntü alamıyorum bu üç kamerayı eski dvr larıma ve test monitörüne taksam görüntü var dvr girişlerinde sorun var desem diğer kameralar aynı girişlerde sorunsuz çalışıyor bnc ve adaptörleri değiştirdim sorun yine devam ediyor acaba kameralardamı sorun var dedim onuda yaptım değişen bir şey yok artık geriyede tek bir seçenek kaldı oda kablolar oda değiştirmek çok zor.

Forum istatistikleri

Konular
128,457
Kullanıcılar
450,395
Son üye
rabiacr3r6

Yeni konular

Geri