GÖRÜNTÜ ALMA YARDIM

ALİ_19_07

Üye
selam arkadaşlar
kullanmakta olduğumuz 16 kanal kayıt cihazlarımızı yenileri ile değiştirdikten sonra bir tanesinde 3 kameradan görüntüyü alamıyorum test monitöründe görüntü var bağlantılar sağlam neden olabilir? şimdiden teşekkürler..

selam arkadaşlar
kullanmakta olduğumuz 16 kanal kayıt cihazlarımızı yenileri ile değiştirdikten sonra bir tanesinde 3 kameradan görüntüyü alamıyorum test monitöründe görüntü var bağlantılar sağlam neden olabilir? şimdiden teşekkürler..

Merhaba ..
Kullanmış olduğunuz yeni dvr ların markalarını belirtirmisiniz.? ilk akla gelen ..menu de görüntü kapatma opsiyonu olabilir.

dvr menüsünden görüntü ayarlarında o 3 kanal kapalı olabilir yada matrix var ise ara kabloları kontrol ediniz.

balitech marka 16 kanal 4 adat dvr kayıt cihazımız var. görüntü olan kanal la değiştirdğimde de görüntü yok görüntüsünü olanı taktığımda da sorun yok sadece 3 kameramda görüntü gelmiyor

ayrıca matrix ne demek kabloları ve adaptörleri kontrol ettim sorun gözükmüyor. adaptörleri amperleri yüksek olanla değiştirdim yine sorun devam ediyor

dvr menüsünden görüntü ayarlarında o 3 kanal kapalı olabilir yada matrix var ise ara kabloları kontrol ediniz.
ayrıca matrix ne demek kabloları ve adaptörleri kontrol ettim sorun gözükmüyor. adaptörleri amperleri yüksek olanla değiştirdim yine sorun devam ediyor

Merhaba ..
Kullanmış olduğunuz yeni dvr ların markalarını belirtirmisiniz.? ilk akla gelen ..menu de görüntü kapatma opsiyonu olabilir.
balitech marka 16 kanal 4 adat dvr kayıt cihazımız var. görüntü olan kanal la değiştirdğimde de görüntü yok görüntüsünü olanı taktığımda da sorun yok sadece 3 kameramda görüntü gelmiyor

ozaman dvrında problem yok. Biensileri kontrol et sorun ordadır yada kabloda,yada 12 voltta

matrix cok sayıda olan kameraların tek bir monitore ve monitörlere görüntüsünün aktarılmasını sağlıyor yani sizin 4 dvr nizin görüntüsünü toplayıp monitör yada mönitörlere dağıtan aracı cihaz

konuyu net anlamak icin görüntü aldıgınız kameralardan bir tanesini dvr kutusundan söküp aynı yere görüntü alamadığınız kamerayı takın bakın calısıyormu??daha sonra görüntü aldıgınız kamerayı görüntü alamadığınız kameranın bnc girişinden aynı yere takın görüntü varmı?
eğer ilk seceneği yaptınız ve görüntü aldınız o zaman kamera sağlamdır.
görüntü alamadıysanız kameranın baglantılarını kontrol edın yinede alamassanız kamerada bir sorun vardır.
ikinci seceneği yaptınız ve görüntü geldi o zaman sorun yine calısmayan kamerada dır kabloları kontrol edin yine olmassa kamerada sorun vardır.Şayet görüntü gelmez ise ya dvr o bnc girişi sorunludur ya dvr bir ayar kapalı olabilir yada matrix varsa onun bağlantılarını kontrol edin eğer ikinci kısımda ki gibi bir sorun yaşıyorsanız buraya tekrar sorunu ve yaptıkalrınızı yazın daha deneyimli olan arkadaslarımız daha iyi çözümler size sunabilirler.

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,942
Son üye
Nzmtekin

Yeni konular

Geri