En Çok Devire Sahip DC Motor

Kurumsal yerlerden foruma girenlerin Ip adresleri aynı olabilir.
Ben okulda kurstayım şuan okulun internetine bağliyım bu yüzden olabilir mi sizce? Bir internet yüzünden hesabımın kapatilmasini istemiyorum.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Ben okulda kurstayım şuan okulun internetine bağliyım bu yüzden olabilir mi sizce? Bir internet yüzünden hesabımın kapatilmasini istemiyorum.

Ayni okuldasınız bu platform üzerinden yazisiyorsunuz. Özelden bir irtibat alıp tanisin bir ara. Yuzyuze de görüşmüş olun. Bir arkadaşlık doğsun bu platform üzerinden bari. Vesile olalım.

Kolay gelsin.

Ayni okuldasınız bu platform üzerinden yazisiyorsunuz. Özelden bir irtibat alıp tanisin bir ara. Yuzyuze de görüşmüş olun.

Kolay gelsin.
Teşekkürler zaten meslek lisesi bu foruma üye olması normal.
Konu Biraz Saptı. Arkadaşın Sorusuna Yonelelim mümkünse.

maxresdefault.jpg

Mesela bu taşlama motorunun deviri düşürüldüğü halde 12000 devir/dakika ile dönüyor.
Dişleri sayamadım 5 kat düşürse 60000 devir/dakika yapar. :)

12 bin devir şaft mili dönmüyordur rotor dönüyordur. Zira kesici disklerin üzerinde maksimum dönme deviri yazıyor. Hatırlamıyorum şimdi ama o kadar yüksek değil 2 yada 3 bin devir civarı bir şeydi sanırım.

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,973
Son üye
sfc16

Yeni konular

Geri