Elektrikçiler Kıl mıdır?

ben hatta gemide yapıyom bu işi....artık kıllık derler yoksa başak birşey mi bilmem ama bu kadar statik elektriği kime yüklersen ......................böyle olur

benim işimde yüksek gerilim. tanıdık eş dosta anlatınca onlar tuhaf espri yapmaya çalışıyorlar :) bu arada darbe jeneratörü ile 2 milyon volt patlatmışlığım var. alın size kıllık :)

walla bana da kıl olduğumu söylüyorlar ama onlar işi bilmediği içindir.anlamıyorlar ya ondan:)

Yaptığınız işi küçümsemeye çalışmalarına rağmen (daha sorunu bile tanımlayamadan, alt tarafı ... ile başlayan cümlelerdir bunlar) çok biliyorsan sen yap da ben öğreneyim dediyseniz siz kesinlikle kılsınızdır. Kendimden biliyorum!

arkadaşlar bende 6 yıllık elektirikçiyim evet haklılar çünkü kimse kendinden fazla bilgisi olanı çekemez ona kıl olur bir elektirikçi işini yapabilmek için mekanik bilgisi olaçak iki hidrolik sistemi bilecek üç pnomatik sistemleri bilecek geriye birşey kalmıyor bir fabrikada bütün busistemler mevcutttur bunuda bilen birisi bunların yanlışını çıkartır çıkartan insan da kıl olur kısacası bu

elektrikği herkes beceremez. Bundan dolayı bu işi bilenlere hased yapılır. Emin oun buna.

Kıl işi kıllar yaparda ondan!

yokk ya kimm kilmiş onlar killxD killi adamım ben:D

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
449,997
Son üye
Ali5534

Yeni konular

Geri