Elektrikçiler Kıl mıdır?

cidden hepimiz kılmışız... anlattıklarınızın hepsi bendede mevcut

bence kıl değil titiz insan vardır.buda bizim mesleğimizden gelen bi davranış olduğunu düşünüyorum

iş yeri stresi ve zamana karşı tek başına çalışmak insanının ruhsal durumunu bozuyor ve zamanla bu ınsanın huyu oluyor

gelecegin en iyi elektrikçileri bizde var belki ondandır havamız

kıl biraz ağır oluyor be arkadaşlar. bencede bu bilge olmaktan kaynaklı :).

Gerçekten doğru bir konu olmuş.Benimde tanıdığım bütün elektrikçiler kıldı.
Bence bunun sebebi elektrikçiliği kolay bi iş sanmasıdır.Genelde sonradan görme yeteneksiz kişilerde görülür.

Elektrik yada Elektronik olsun bence bizde kıllık yok mesleğimizin gereği her zaman daha iyiyi yapmaya çalışma diğerlerinden bir adım daha öne geçmeye çalışma buna kıllık denmez bir yarış koşamayan geride kalır geride kalanlarda bırakın kıl desinler :))

slm bütün kıl arkadaşlarıma,yüksek gerilime çıkıp selavatla sigortayı takıp inersin vatandaş eli cebinde bir saol der o kadar para dersen işmi yaptın çıktın taktın der hadi kıl olma motora gidersin termik arızalıdır değiştirilecek dersin vay benim sağlam malzememi değiştirdin der kılsın,motoru yanar ,vay sen baktın olmadı motorum yandı der kılsınarızadan evel yalvarır iş bitince parasını elinin tersiyle uzatır parayı çarpasın gelir kılsın hataya tahamül yoktur işimiz gerçekten zordur kıl omak hiçde kolay deyildir,

slm bütün kıl arkadaşlarıma,yüksek gerilime çıkıp selavatla sigortayı takıp inersin vatandaş eli cebinde bir saol der o kadar para dersen işmi yaptın çıktın taktın der hadi kıl olma motora gidersin termik arızalıdır değiştirilecek dersin vay benim sağlam malzememi değiştirdin der kılsın,motoru yanar ,vay sen baktın olmadı motorum yandı der kılsınarızadan evel yalvarır iş bitince parasını elinin tersiyle uzatır parayı çarpasın gelir kılsın hataya tahamül yoktur işimiz gerçekten zordur kıl omak hiçde kolay deyildir,

Yorum süper olmuş bence. :D:D:D

Etraftakileri bırakın Eşim bilebana bazen ne kıl adamsın diyor. Birazda titizlikden kaynaklanıyor galiba güzel konu açanlardan allahrazı olsun.:D Herkez kurtlarını döktü ne birikenlerimiz varmış yahu. :D :D :D

Forum istatistikleri

Konular
128,368
Kullanıcılar
450,240
Son üye
Bayram.A

Yeni konular

Geri