E hani sümülasyon olacaktı bu sürümde yıllar önce böyle demiştiniz.
Simülasyon özelliği mühendislerimizin üzerinde çalıştığı bir konu fakat kısa vadede odaklandığımız daha farklı özellikler var. Piyasa duyurularını çeşitli kollardan yapacağız, gelişmelerden haberdar olacaksınız.

İyi çalışmalar,

cofasoDestek

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
kafa soğutma. ilk önce win7 kurun ondan sonra üstüne win 10 kurun kısmi hata verse bile çalışıyor.
yani programın anlınk donması çıktı alması gibi

woow ama bu bozuktu

ahnur adlı kullanıcının karşılastıgı sorunla bende karsılastım ve 6.2 de cizdiğim butun projeler gıttı

ahnur adlı kullanıcının karşılastıgı sorunla bende karsılastım ve 6.2 de cizdiğim butun projeler gıttı
XML olarak kaydettiğiniz cofaso 6.2 projelerinizi cofaso 7.0 da proje import kısmından import edebilirsiniz. Bunun dışında projeleriniz kendi kendine yok olmazlar, geri getirilebilir durumdadır eğer silmediyseniz. Bununla ilgili olarak lütfen şirket telefonlarından iletişime geçiniz.

İyi çalışmalar,

cofasoDestek

Sitenizde fiyat bilgisi yazsanız iyi olurdu birde ben eplan 6,1 kullanıyorum buna import edebilirmiyim
birde fiyat verirseniz sevinirim fiyatı buradan yazın ki herkez bilsin

Sitenizde fiyat bilgisi yazsanız iyi olurdu birde ben eplan 6,1 kullanıyorum buna import edebilirmiyim
birde fiyat verirseniz sevinirim fiyatı buradan yazın ki herkez bilsin
Bütün projelerinizi cofaso 7.0 a import edebilirsiniz. cofaso'nun özelliklerine ve son kullanıcının ihtiyaçlarına göre birçok paket mevcuttur ve paket fiyatları müşterinin ödeme durumuna göre de ayrıca değişmektedir her sektörde olduğu gibi. Bu yüzden fiyatları bir yerlerde yayınlamak efektif olmayacaktır.
Şirketimize email ya da telefon yoluyla ulaşırsanız satış ekibimizden arkadaşlarımız size hem cofaso 7.0 sunumu gerçekleştirirler hem de fiyatlar konusunda bilgi verirler.

İyi çalışmalar,

cofasoDestek

Merhaba bu programda power supply bulunuyor mu? Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Merhaba bu programda power supply bulunuyor mu? Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Öncelikle başarı dilekleriniz için teşekkür ederiz. Güç kaynağı sembollerine cofaso içindeki sembol kütüphanelerinden G ile başlayan sembolleri aratarak ulaşabilirsiniz.
Malzeme tarafında ise cofaso malzeme veritabanındaki markaların malzemelerini kullanabilirsiniz. Bu dosyalar çok büyük olduğu için demo sürümde sınırlı sayıda mevcuttur. Lisanslı müşterilerimize bütün üreticilerin malzemelerini ücretsiz olarak sağlamakta ve desteğini vermekteyiz. Ek olarak malzeme yönetiminden de kendiniz oluşturabilirsiniz.
Ayrıca cofaso kullanıcıları, malzeme üreticilerinin platformlarından ürün makrolarını indirip çok kolay bir şekilde cofaso'ya import edebilirler.

İyi çalışmalar,

cofasoDestek

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,958
Son üye
maxicten

Yeni konular

Geri