Merhaba Arkadaşlar,

Sizleri gerçekten çok beklettik, sonunda üstün özelliklere sahip bir sürüm çıkardık.

Malzeme veya Excel listesinden tam otomatik pano tasarımı özelliğiyle, dünyada pano yerleşimini en hızlı ve en kolay yapan yazılımı geliştirdik.
cofaso 7.0'ın yeni arayüzü ve yüksek teknoloji özellikleri işinizin kalitesini arttırıp onu daha da kolaylaştıracak, size zamandan kazandıracak, optimum düzeyde tasarımlar geliştirmenizi sağlayacak.

Yeni özelliklerden bazıları:

- Direkt komut sistemi, hot-strings
- Hızlı malzeme bulma
- Otomatik malzeme seçimi
- Tam otomatik pano yerleşimi
- Çakışma testi
- Otomatik pano boyutu hesaplama
- Entegre sembol ve makro çağırma bölümü
- Çıktı alırken kalın çizgi özelliği
- 64 bit kullanım
- Hafıza optimizasyonu ve %50 daha az RAM kullanımı
- PLC I/O listesi exportu
- Yeni otomatik projelendirme özellikleri
- P8 makrolarının otomatik importu
- MySQL otomatik çalıştırma özelliği
- Son projenin otomatik açılma özelliği
- Otomatik çift konumlandırma düzeltmesi
- Yeni yabancı dillere çeviri özellikleri
- Sürükle-bırak ile proje import/export
- Tek komutla veritabanı yedekleme

Ücretsiz deneme sürümünü indirmek için www.cofaso.com adresini ziyaret edin.

İyi çalışmalar,

cofasoDestek

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
insanları zorduruma soktukdan sonramı güzel bir sürüm cıkardınız valla bravo acık konusmak gerekırse bence editörünüzü kovmalısınız 5 para etmez bir tasarım ve program yazmıssınız biz türklere yakısmıyor.

Bende virus uyarısı cıkıyor, kuramıyorum.Şu an tarama yapılıyor.

kurdum fakat çalışmıyor hata veriyor.

kurulumda türkçe diye ama kurduk ingilizce çıktı
demek ki ingilizce kursam
:):):):):)

Bende virus uyarısı cıkıyor, kuramıyorum.Şu an tarama yapılıyor.
Virüs taraması geçtikten sonra programı kurabildiniz mi?
Normalde kurulum ilk tetiklendiği anda windows 8 ve üst sürümlerinde uyarı verir fakat "ek bilgi" ye tıkladıktan sonra "yine de kur" u seçtiğinizde kurulum devam eder.
Teknik problemler için şirket telefonlarından teknik arkadaşlarla iletişime geçebilirsiniz.

İyi çalışmalar,

cofasoDestek

kurulumda türkçe diye ama kurduk ingilizce çıktı
demek ki ingilizce kursam
:):):):):)
Menü çubuğundan, "Ekstralar" ardından "Parametreler" sonrasında language yani dil parametresinden Türkçe'yi seçin lütfen. Sonrasında cofaso'yu bir kez kapatıp açın. Türkçe'ye dönmediyse hala lütfen tekrar geri bildirim yaparsanız seviniriz.

İyi çalışmalar,

cofasoDestek

sn cofasoDestek Windows 10 kulanıyorum. cofaso 7.0 kurdum sorun yok.
fakat aşağıdaki hatayı bildiriyor açılmayor. yeni java yükledim ama sorun devam ediyor.

hata.PNG

sn cofasoDestek Windows 10 kulanıyorum. cofaso 7.0 kurdum sorun yok.
fakat aşağıdaki hatayı bildiriyor açılmayor. yeni java yükledim ama sorun devam ediyor.

Ekli dosyayı görüntüle 35833
Geri bildirim için teşekkür ederiz. Biliyorsunuz yeni bir sürüm olduğu için hatalar olabiliyor.
http://www.cofaso.com/Contact
Yukarıdaki linki tıklayarak, iletişim bilgilerinizi bize mesaj olarak bırakın lütfen, uzaktan masaüstü bağlantısıyla sorunu çözeceğiz.
Ayrıca şirket email adresinden ve telefonlarından da bizlere ulaşabilirsiniz.

İyi çalışmalar,

cofasoDestek

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri