cofaso 7,0 yukledım kurdum ama bır turlu acılmıyor hata verıyo:cant connect to MYSQL DB ? dıye bır yazı cıkıyo??

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
cofaso 7,0 yukledım kurdum ama bır turlu acılmıyor hata verıyo:cant connect to MYSQL DB ? dıye bır yazı cıkıyo??
Bu hata virüs koruma programıyla ilgili olarak gelir genelde, önce geçici olarak virüs korumayı kapatıp, cofaso 7.0 ı tekrar çalıştırın lütfen, eğer çalışırsa 3306 portunun virüs korumadaki engellemesini kaldırın ardından çalışmanıza devam edebilirsiniz.
cofaso 7.0 hala çalışmazsa lütfen şirketin internet sitesinden bize mesaj bırakın sizi arayıp uzaktan bağlantı kuralım ya da şirket telefonlarından ve email adreslerinden bize direkt olarak da ulaşabilirsiniz.

İyi çalışmalar,

cofasoDestek

Lisans fiyatları nedir sitenizde göremedim.

Lisans fiyatları nedir sitenizde göremedim.
Lisans satış ve kiralama fiyatlarıyla ilgili olarak siteye mesaj bırakınız veya şirket telefonlarından bize ulaşın lütfen, satış bölümünden arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaklar.

İyi çalışmalar,

cofasoDestek

Lisans satış ve kiralama fiyatlarıyla ilgili olarak siteye mesaj bırakınız veya şirket telefonlarından bize ulaşın lütfen, satış bölümünden arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaklar.

İyi çalışmalar,

cofasoDestek
Windows10 ve windows 7 işletim sistemlerinin her ikisinede yüklemesini yaptım fakat her ikisindede açtığımda aynı hatayı veriyor uyarıya tamam dediğimde java ile ilgili hataların olduğu liste şeklindeki hatayı veriyor . Laptopta java uygulaması yüklü ve javanın kendi sitesinden doğrulamasınıda yaptım sorun yok. Bu problermi Nasıl düzeltebilirim.

AnXdEQ.png
Jqzypq.png

Yine java programı mı? Yine olmamış yine olmamış. 6.2 sürümünün üzerine bir kılıf giydirip sunmuşsunuz. Kusura bakmayın ama bu kadar beklettikten sonra güzel bir program bekliyor. Demosunu dahi kullanacağımı zannetmiyorum.

Windows10 ve windows 7 işletim sistemlerinin her ikisinede yüklemesini yaptım fakat her ikisindede açtığımda aynı hatayı veriyor uyarıya tamam dediğimde java ile ilgili hataların olduğu liste şeklindeki hatayı veriyor . Laptopta java uygulaması yüklü ve javanın kendi sitesinden doğrulamasınıda yaptım sorun yok. Bu problermi Nasıl düzeltebilirim.
32 bit veya 64 bit seçimiyle ilgili bir hata, uygun olduğunuz bir zamanda bizi arayın lütfen şirket telefonundan ya da bize mesaj bırakın biz sizi arayalım, uzaktan bağlantıyla çözeceğiz.

Geri bildirim için teşekkür ederiz,

cofasoDestek

Yine java programı mı? Yine olmamış yine olmamış. 6.2 sürümünün üzerine bir kılıf giydirip sunmuşsunuz. Kusura bakmayın ama bu kadar beklettikten sonra güzel bir program bekliyor. Demosunu dahi kullanacağımı zannetmiyorum.
Birçok özellik geliştirdik, özellikle de tam otomatik pano yerleşimi piyasada hiçbir üründe bulunmayan bir özellik, kullanıcının işini aşırı derecede kolaylaştıracak, sizin de öyle.
Ürün daha yeni piyasaya çıktı, birçok test yapsak da yazılımda hatalar olması kaçınılmaz. Sizlerin de dönüşleriyle sürekli bir şekilde güncelliyoruz.
Videolar yakında internette olacak, yeni özellikleri daha etkin bir şekilde kullanabileceksiniz.

İyi çalışmalar,

cofasoDestek

bende de aynı hatayı veriyor..Sıkıntı nedir?? bilgi verirmisiniz

AnXdEQ.png

Jqzypq.png

Programı tekrar temiz kaldırıp düzgünce yükledim yine aynı hata..eski dosyaları regedit'den bile kaldırıp tekrar kurdum nafile... test edemedim şu programı bitürlü

bende de aynı hatayı veriyor..Sıkıntı nedir?? bilgi verirmisiniz

Forum istatistikleri

Konular
128,169
Kullanıcılar
449,933
Son üye
selcukbatman54

Yeni konular

Geri