Can sıkıntısı

"Otomatik Nokta" nasıl çalışıyor diye merak edenler için (dk. 12);

Kısaca, pim dış eksenli (eksantrik) olarak yayı sıkıştırmaya başlıyor. Pimin dibindeki konik yapı, yay sıkıştıktan sonra pimin eksene gelmesini, "çekiç" içindeki boşluğa girmesini ve yayın aniden boşalmasını sağlıyor.

Aşağıdaki CNCyi beğendim, sağlam gözüküyor ama apartman dairesinde olmaz. İşin şakası bir yana, bina inşaatı gibi çok güçlü bir temel yapılması ilginç geldi.

20170919_121340.jpg
can sikintisindan bende bunu yapiyorum bitirdigimde vidyo atarim

Enjeksiyon sicak kamara metal enjeksiyon 100 ton kuvvetinde ayrica cnc yapiminda kullanilan el carki ile step motor dondurme ile ilgili ozellikleri makineye eklemeyi dusunuyorum bu konuda forumdaki arkadaslardan yardim almayi umuyorum

Son düzenleme:
Metal enjeksiuon olduğunu anlamıştım. Makinenin neresinde step kullanacaksınız ? Komple mach3 ile mi kontrol etmek istiyorsunuz

Metal enjeksiuon olduğunu anlamıştım. Makinenin neresinde step kullanacaksınız ? Komple mach3 ile mi kontrol etmek istiyorsunuz
Oparatorun elle manuel olarak kullandigi bi ayar vanasi var ben plc otomasyon biliyorum ancak step motor hic takmadim yenilik olsu diye bu makineye uygulamak istiyorum hem plc hemde el carki ile step motor surebilirmiyim plc sistemi hazir ek yapmak icin hangi parcalari almaliyim

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri