ariston çamaşır makinası aşırı ses sorunu

Ben daha makinenin içinde daha perde bile yıkamadım ne kilimi ne battaniesi.hersey doğru ariston yalan ne makineymiş sır tüketiciyi zora sokmak kasnak vidasını kaynatmış adam açılmasında yenisini alsınlar diye yazık neyse çıkar biyerlerinden

Kasnak vidaları kendiliğinden gevşemesin diye Loctite nin yapıştırıcı bir ürünü var ondan sürüp sıkıyorlar. Tabi sökmeside çok zor oluyor.

ariston av 62 marka çamaşır makinem var.sadece iç rulman değişecek değişmiyor çünkü kazana ulaşamıyoruz.nedenmi plastik kazan presli yapıştırmişlar.o yüzden yeni kazana ihtiyaç var arkadaşlar.bilen temin etme imkanı olan arkadaşlar varsa bilgi verirse sevinirim.teşekkürle

Moderatör tarafında düzenlendi:
ariston av 62 marka çamaşır makinem var.sadece iç rulman değişecek değişmiyor çünkü kazana ulaşamıyoruz.nedenmi plastik kazan presli yapıştırmişlar.o yüzden yeni kazana ihtiyaç var arkadaşlar.bilen temin etme imkanı olan arkadaşlar varsa bilgi verirse sevinirim.teşekkürle

Kazan aramaktansa spottan ikinci el düzgün bir makina almanı tavsiye ederim .

s.a ustaların diyarı ve üretici site olarak tanılan kontrol kalemi sakinleri .! arkadaslar Can1 kardeşimiz en son çareyi yeni makine alamklamı cevaplandırıldı.! can1 kardeş taktın vidaya kafanı vida sökmek mi istiyorsun al eline bir piknik tüpü tak kafasına pürmüz ve normal alevlik ısıt vidayı sok arasına alyanı haa vidayı laşke ettin dimi o zaman ona göre bir düz tornavida uydur sök vidayı söktün ne geçecek eline anlmadım yerinde olsam bir usta çagırırım birazda işten anlar gibi davranırım. maksat gelen usta hmm işten anlıyor yapacagımız işi biliyor desinki hesap kabarık çıkmasın.! oda olmadı yolla makineyi bize yapalım sana sadece geliş gidiş kargo parasını ver yeter..! maksat veya neden mi bu iyilik sebep: böyle hevesli ve böyle mücadele eden bir kişinin makinesine bir bilye çakmışız çokmu.! günde hemen hemen yakın 8 - 9 makineye bilye çakıyoruz hepside borca gidiyor gelen parada leblebi çerez parası gibi geliyor 10 - 20 toplu veren olmadı şimdiye kadar memleket küçük herkez biribirini tanıyor eee birazda yüzmümüz yumuşak olunca dükkan sahibi seni çıkarmasında kimi çıkarsın..! ş.urfa/ Birecik merkez servis.! yeterli adres için.!'

serasi s.a bilader dediğin gibi yaptım tamirci çağırıp vidayı söktük kazanı çıkardık ama kazanın ön kapak plastiği presliymiş.bu yüzden rulmanlara ulaşamadı ve bu olmaz dedi gitti.bilmiyorum sen ne düşünüyorsun

1 sene oldu ariston alalı .sayenizde makinaya karşı olan tüm güvenim bitti.bu kadar kötü bir markaya güvendik????Yazılanları okudukça yeni bir makina almak için para biriktirmeye başlamam gerektiği sonucunu çıkardım:confused:

Merhabalar ben,m malkinem ariston aqualtis aqxxf 129 bu mailneninde kazanı tam otradan yapıştırma kazanı çıkardın ama kazanı nasıl açarım yada daha sonra neile yapıştırırım fikrim yok bir bilginiz varsa lütfen yardımcı olun.

şimdiden teşekkürler

Rıfat BULAK

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,194
Kullanıcılar
449,970
Son üye
Liliane

Yeni konular

Geri