ACER NOTEBOOK ARIZA

6734

Üye
Herkese merhaba Çocuk oyun oynarken ne yaptıysa noteboku açıyorum siyah ekran çıkıyor (güvenli mod,en iyi son ayarda çalıştırma yazan ekran) ekranda görünen çalıştırma seçeneklerinin hepsini denedim fakat windows ekranı açılıyor ,açılır açılmaz tekrar siyah ekran geliyor sorun nedir acaba ne yapabilirim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

windows hoşgeldiniz yazısını okuyabiliyor musunuz yada ekranda bir uyarı oluyo mu yoksa direk açılır açılmaz mı siyah ekrana düşüyo..

Keşke modelini de yazsaydın, Muhtemelen çarpmadan yada sarsıntıdan dolayı harddiski görememektedir. Bence Harddiski ya harici harddisk sürüçüsünde yada bir başka notbukta dene tak açılır. Şayet açılmazsa ilk açılışta f8 tuşuna bas güvenli modu dene yine açılmazsa del tuşu ile hdd yi bi tarattır bakalım kolay gelsin. Elektronik bazen insanı vehimlendirir. Bu do onun cilvesi.

İlgilendiğiniz için teşekkürler açılır açılmaz acer yazısı geliyor sonra siyah ekran geliyor bilgsayarın modeli ise acer 5101 güvenli modda hiçbir şekilde çalışmıyor

İşletim sistemi cd ni tak açılışta bir tuaşa basın der bas. Format atıyormuş gibi devam eder. R onar seçeneği ile devam et.

Çalıştığım şirketin bilgi işlemcisiyle her şeyi denedik ama bir türlü açamadık en son çare format attık gitti bütün resimler,müzikler,oyunlar

Aynı sorun benim netbook'um da olmuştu. harddiski okumadıgı için yapıyormuş, format atınca düzeldi.

Bir harici cd-rom alın ve bilgisayarınızı formatlayın, netbookların formatları uzun sürer :)

Dostum büyük ihtimal windows'un bir dosyası silinmiştir..İmkanın varsa bi format at..

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,967
Son üye
Gokhanttu

Yeni konular

Geri