4x125W lık oto anfisi önerileriniz...

o devrede pcb üzerinde ses kontrolü yok sen dışardan potansiyometre üzerinden verebilirsin sorun olmaz ama teyp üzerinden kullanıcan için gerek yok yada ton kontrol katı yapabilirsin

Ekli dosyalar

• baskıdevre.jpg
    baskıdevre.jpg
    99.9 KB · Görüntüleme: 45
kusura bakma çok şey istedim biliyorum ama kafama taktım yapmam gerekiyor.Ton kontrol devresi nasıl çıkıcam hiç bir bilgim yok

aslında tonada gerek yokda sen girişe direk pot bağla sesi kontrol et illa yapıcam dersen buluruz bi devre :)

o zaman bi ton olmadan deniyim olmazsa dediğin gibi ton devresi yada girişe direk pot bağlarım.Teşekkürler korkmaz_design

7560.GIF merhaba bu şema mukemmel boster olarak çalışıyor denemenızı tavsıye ederım

sen potansı logaritmikmi istiyosunki istediin şekli soyle belki yardımcı olunur

ben elektronik fazla bilmiyorum TDA1562Q devresini çıkardım elemanlarıda aldım bugün yada yarın kısmetse yapıcam.Bana bundan ayrı ton kontrol devresi ama bu anfiyi kontrol edicek bişey istiyorum.İlginiz içn saolun

arkadaşlar niye kimse bişey demiyor ben devreyi tamamladm sayılır bugün entegreleri takıcam iş bitiyor.Bide sigorta kısmına kaç amperlik sigorta takmam gerekir sizce

12,13,14,15,16A cam sigorta bulabilirsen tak

ton kontrol içinde lm1036 yapabilirsin

Pcb tamircihasan'a aittir. Sorunsuz çalışan devredir.

Ekli dosyalar

• LM 1036.jpg
    LM 1036.jpg
    13 KB · Görüntüleme: 25
  • lm1036.rar
    95.6 KB · Görüntüleme: 14
anfiyi bu akşam denicem evde pc ye bağlayıp.Size bişey sormak istedim bendeki hoperlörleri patlatırmı acaba 2x70w tda1532q anfisi

OSW 6300 Hoparlör"

Özellikleri:

WOOFER: 16 cm 3 YOLLU
ÇIKIŞ GÜCÜ: 200 W
EMPEDANS: 4 ohm
FREKANS: 60 Hz- 22,000 Hz
HASSASİYET: 91 dB /w*m(SPL)
PP CONE
TWEETER: 160 mm,

diğeride

Özellikler
GOLDMASTER RM6999 HOPARLÖR