450 kw motor sürücüsü

ABB ACS 800 kullanmanı öneririm.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
aliplc en sonunda karar verip aldınmı aldıysan markası ne. bir konu attın ortada yoksun merak ettik

siemens sürücülerde çok sayıda problem yaşadık, sorunlar genelde harmonikler
sonucu tristör tetikleme kartlarında oldu. Bence içinde şok bobini olan sürücüleri al
siemens bunu opsiyonel olarak satıyor ancak sürücü arızalanınca neden şok bobini yok
diye suçu müşteriye atıyor. Fiyatlara bakarken şok bobini içindemi diye mutlaka sorun
başınız çok ağrıyabilir.

ERSOYALI ' Alıntı:
siemens sürücülerde çok sayıda problem yaşadık, sorunlar genelde harmonikler
sonucu tristör tetikleme kartlarında oldu. Bence içinde şok bobini olan sürücüleri al
siemens bunu opsiyonel olarak satıyor ancak sürücü arızalanınca neden şok bobini yok
diye suçu müşteriye atıyor. Fiyatlara bakarken şok bobini içindemi diye mutlaka sorun
başınız çok ağrıyabilir.

çok doğru sok bobini içinde olan atv 71 modeli var bilmiyorum abb de varmı

200den fazla büyük cihaz devreye aldım (siemens 315kw ile 2400kw) bu sorunla karşılaşmadım. bağlantı şekline göre bazı yerlere kesinlikle şok bobini konulmamalıdır! besleme şekline göre şok bobini koyarsın sisteme.. diğer firmalarının şok bobini var dediği DC baraya bağlı bobindir. cihaz satın alırken beslemenin nasıl olduğu sorulur mulaka doğru şekilde belirtilmezse şok bobini önerilmeyebilir.

Sayın sman şok bobini ne gibi durumlarda konulmamalıdır, bunu biraz açarmısın ?.

12pals bir baglantı yaptıgınızı düşünün bunun için kullanacağımız trafo dan sonra şok bobini koymanın hiçbir anlamı yok.. harmonikleri (5 ve 7. özellikle) nerdeyse sıfıra çekiyorsunuz ve Uk değerinizde düşük olmayacaktır. eğer böyle büyükgüçlü bir motora bağlayacağınız trafoyuda seçebiliyorsanız (normal dağıtım trafosu kullanmayacaksak) yine şok bobinine gerek olmayacaktır... gereksiz kayıplarda engellenir... besleme şekli önemlidir oyüzden.. Şok bobini genelde Uk oaranı düşük olduğundan kullanırız.. çift sargılı bir tarafoda bu değer 6dan büyük olacaktır

400 v için acs800-07-0610-3
690 v için acs800-07-0550-7

Arma otomasyon firmasından Ali beyle irtibata geç paranın yarısıda cebinde kalsın.

Kolay gelsin

telemecanıque,gercekten çok güzel ve kullanışlı bir cihaz 4 sene önce 160 kw'lık sürücü ilk cıkardıkları serilerden matris mantığınla programlabilen eski sürücülerini devreye aldık,yaklasık sürücü bizden önce 5 sene öncde kullanılmış bir sürücüydü. belki daha eskide olabilir. hiç problem yasamadık halende bir kere dahi olsun arıza için aramadılar . telemecanıgue kullanırsanız arkanıza bakmazsınınız önemli olanda o zaten.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri