10VA Kapalı Trafo Bağlantı Şekli

Extremee

Paylaşımcı üye
lub6r.jpg

Üzerinde gösterilene göre primer ve sekonder sargıları şekildeki gibidir.

Sekonder çıkışlarının orta kısmını gndye verip referans sağlayıp sağ ve solu çıkış olarak kullanmak yeterli mi
lub6j.jpg

Benim kullandığım diğer trafolarda ortada tek pin oluyordu. soru oldukça kolay gelebilir.

Yazdığım şey doğru mu deyilse doğrusunu yazarmısınız?

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Soru oldukça kolay gelebilir fakat kullanmak için onay bekliyorum.

Kimse kapalı trafo kullanmadı bu forumda ?

Sorunu çözmüşsün zaten ortadaki ucları birleştirip gnd demişsin . enerji verip denemedinmi ?

lub6r.jpg

Üzerinde gösterilene göre primer ve sekonder sargıları şekildeki gibidir.

Sekonder çıkışlarının orta kısmını gndye verip referans sağlayıp sağ ve solu çıkış olarak kullanmak yeterli mi
lub6j.jpg

Benim kullandığım diğer trafolarda ortada tek pin oluyordu. soru oldukça kolay gelebilir.

Yazdığım şey doğru mu deyilse doğrusunu yazarmısınız?

arkadaşım o elindeki trafonun iki bağımsız sekonderi vardır.220 giriş çıkış ise atıyorum 0 24 ve 0 24 volt bağımsız iki çıkışı var demektir.deki size 48 volt lazım ortadaki ucu seri bağlardış uçlardan 48 alırsın. K.G.

Forum istatistikleri

Konular
128,399
Kullanıcılar
450,291
Son üye
elifaras

Yeni konular

Geri