Kontrol Kalemi

TOSHIBA ile GNDSeries Arasında Büyük Anlaşma

TOSHIBA ile GNDSeries Arasında Büyük Anlaşma

  Dünya’nın her yerinde çeşitli sebeplerle sorun olan nötr – toprak voltajının 1,5 V seviyesinin üzerine çıkması ya da bu seviyelerde olsa dahi 0,2 V ‘dan büyük değerlerde oynaklık göstermesi yazarkasa kilitlenmelerine ve birçok sektörde alışverişi ciddi şekilde yavaşlatabilmektedir.

  Teknoloji devi TOSHIBA, bünyesine IBM’i de katarak aynı zamanda Dünya’nın en büyük yazarkasa üreticisi durumuna yükseldi. Yeni yönetmelik ile devreye giren yeni nesil yazarkasa pazarın da da büyük bir oranla söz sahibi durumda.

  Bu durumu gözardı etmeyerek müşterilerine daha kaliteli hizmet etmek adına TOSHIBA Türkiye Distribütörlerinden FARK Bilgi İşlem, GNDSeries nötr – toprak stabilizatörünü şartnamelerine koyarak uygulama yaptığı tüm işletmelerde sorunu temelinden çözme kararı aldı.

  GNDSeries nötr – toprak stabilizatörü;

  • Nötr-toprak arasında herhangi bir sebepten oluşabilecek voltajı belirlenen seviyede düşürür.
  • Nötr- toprak arasında voltajın dalgalanmasını engeller
  • Toprak hattının zayıflaması yada kopması durumunda metal gövdede voltaj oluşumunu engelleyerek olası çarpılma riskini minimize eder.
  • Ses ve görüntü sistemlerine topraklama kaynaklı parazitleri engeller.

  Patentli teknoloji GNDSeries, 4 Ocak 2016’da seri üretimine başlanmasına rağmen hızla bugün laboratuvarlardaki hassas cihazlarda, ses sistemlerinde, projeksiyonlarda, monitörlerde, medikal görüntüleme ve lazer cihazlarında, market yazarkasalarında, tartım sistemlerinin loadcell korumalarında kullanım alanı bulmuştur.

  Tüm Dünya’da büyük yatırımlarla önlenmeye çalışılan nötr-toprak arasındaki voltaj farkı ve dalgalanması bu kadar pratik bir yöntemle, sadece GNDSeries kullanılarak çözülmüş olması uygulamanın hızla yayılmasını sağlamaktadır.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ