Kontrol Kalemi

Schneider Electric in yenilikçi kontrol cihazı M221 ilk kez beğeniye sunuldu

Schneider Electric in yenilikçi kontrol cihazı M221 ilk kez beğeniye sunuldu

  Schneider Electric ve Konya Enerji işbirliğiyle düzenlenen seminer, 9 Aralık 2014 Salı günü makine ve makine aksamı imal eden kuruluşların katılımıyla Grand Karaman Otel’de gerçekleştirildi.

  Etkinlikte endüstri sektörüne yönelik en yenilikçi ürünleri ve çözümleri katılımcılara aktaran Schneider Electric, Modicon M221 kontrol cihazını ilk kez tanıttı.

  Enerji yönetiminde dünya çapında uzman Schneider Electric, Konya Enerji ile birlikte Grand Karaman Otel’de gerçekleştirdiği etkinlikte, yenilikçi endüstri ürünlerini ve çözümlerini tanıtarak katılımcılara bilgi verdi. Etkinlikte, ‘Modicon M221 Kontrol Cihazı’ ilk kez katılımcıların beğenisine sunuldu.

  Konya ve Karaman bölgesinden makine imalatçılarını ağırlayan etkinlikte Schneider Electric, tasarladığı hız kontrol cihazları, operatör paneli, sinyal buton ve kontaktör gibi ürün ve çözümler tanıttı.

  Schneider Electric’ten Türkçe yazılımlı, 10 kat daha hızlı bir teknoloji: ‘M221’

  Kolay veri işleme özelliğine sahip Modicon M221 kontrol cihazı, program verilerinin SD kartlara kaydedilmesine, verilerin taşınmasına imkan tanıyor. Ayrıca, SoMachine Basic uygulamasıyla Türkçe olarak programlanabilen Modicon M221, SoM Basic programında, editör ve yardım menüsünü Türkçe olarak kullanıma sunuyor. Türkçe tüm yazılım ve donanım kullanıcı kılavuzları ise Schneider Electric Forum sayfasından indirilebiliyor. Üzerine basılmış bir QR koda sahip olan Modicon M221, bu kodun akıllı telefonlara yüklenen bir uygulamayla okutulması sonucunda hemen servis veya destek personelle iletişime geçme imkanı da sağlıyor.

   

  Kaynak: Voltimum

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ