Kontrol Kalemi

NEXT & NEXTSTAR ile TV8 Buluştu, NextLED aydınlatma ürünlerini Tanıttı

NEXT & NEXTSTAR ile TV8 Buluştu, NextLED aydınlatma ürünlerini Tanıttı

  Next & Nextstar, 650 bayiden oluşan 1000’den fazla kişiyi İstanbul WOW Hotel’de gerçekleştirdiği motivasyon bayi toplantısında bir araya geldi.

  Next & Nextstar Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Erol YÜKSEL, gecede 2015 yılı gerçekleştireceği hedeflerinden söz etti. Birçok operatörle istişarelerde bulunduğunu ve görüşmelerin süreceğini belirten Sayın Yüksel, Aynı zamanda enerji sektörüne giriş yaparak yeni ürün gamı olan NextLED Led Aydınlatma ürünlerini “Tasarruflunun Tasarruflusu” sloganı ile bayilerine tanıttı.

  Müşterilerini daha iyi tanıyan, onların tercih ve ihtiyaçlarının farkına varan Next & Nextstar , yaptığı çok titiz çalışmalarla CNET Türkiye Distribitörlüğünü aldığını açıklayarak Myspotcam ve CNET ürünlerinin kısa tanıtımlarını sundu.

  TV8 Kanalının desteği ile düzenlenen geceye ilgi oldukça yoğundu. Stand Up Şov yaparak misafirleri gülme krizine sokan Acun ILICALI ilgi odağı oldu. Daha sonra sahneye çıkan Ebru GÜNDEŞ de şarkılarıyla gecede unutulmaz anlar yaşattı.

  Türkiye’nin farklı bölgelerinden gelen katılımcıların, toplantı boyunca Next & Nextstar tanıtımları büyük beğeni topladı.

   

  next led logo
   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ercaan dedi ki:

   Next led ürünlerinin online almak için ve ürün bilgileri için sitemizi ziyaret edebilir siniz. http://www.aydinlatmapasaji.com/kategori/next-led.aspx

  BİR YORUM YAZ