Kontrol Kalemi

İnsana Saygı Ödülü VİKO’nun oldu

İnsana Saygı Ödülü VİKO’nun oldu

  İnsan kaynakları alanındaki başarılı çalışmaları öne çıkarmak ve kamuoyu ile paylaşmak amacıyla Kariyer.net tarafından bu yıl 14’üncüsü gerçekleştirilen İnsana Saygı Ödülleri’nden biri de VİKO’nun oldu. İnsan kaynakları alanındaki fark yaran uygulamaları ile birçok önemli başarının sahibi olan VİKO, insana verdiği değeri bu ödülle bir kez daha kanıtladı.

  14’üncüsü gerçekleştirilen İnsana Saygı Ödülleri, Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenen bir törenle sahiplerini buldu. Türkiye’nin en büyük insan kaynakları platformu Kariyer.net’in, başvurularını özenle cevaplayan kuruluşlar arasından yaptığı değerlendirmeye göre verdiği İnsana Saygı Ödüllerinden birisine de VİKO layık görüldü. Adaya özel başvuru cevaplama oranının yüzde 99,5 olması ve ortalama cevap süresinin ise 3 gün gibi kısa bir zamanda gerçekleşmesi VİKO’nun rakiplerinden sıyrılarak Kariyer.net’in “İnsana Saygı Ödülü”nü kazanmasında etkili oldu.

  “İnsana Saygı Tüm Süreçlerimizde İçselleştirdiğimiz Bir Kavram”

  İnsana yapılan yatırımın, şirketleri ileriye götürecek yegane unsurlardan birisi olduğuna dikkat çeken VİKO İnsan Kaynakları ve Kurumsal Gelişim Direktörü Mutlu Kutlu “İş yaşamında fark yaratmanın ve sürdürülebilir başarılar elde etmenin yolu, insana ve kurumsal kültüre verdiğiniz değerden geçmektedir. VİKO da kurulduğu günden bu yana, insana ve kurum kültürünü besleyen etik değerlere verdiği önemle varlığını sürdürmüştür. Kuruluşumuza yapılan her iş başvurusu, insana verdiğimiz değerin ortaya koyduğu sorumlulukla, hassasiyet içerisinde ele alınmakta, titizlikle incelenmekte ve en kısa sürede cevaplanmaktadır. Kurum olarak içselleştirdiğimiz bu yaklaşımın, İnsana Saygı Ödülü ile taçlandırılması bizi son derece mutlu etmiştir. VİKO olarak hepimizi onurlandıran bu ödül, insan kaynakları alanında kurduğumuz sistemleri daha üst seviyelere taşımada itici bir motivasyon unsuru olacaktır” dedi.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ