Zorunlu araç muayenesi

Daha yaş genç arabam da yok evim de yok. Zaten bu gidişle ne ev ne araba anca oyuncak olarak olacak.

Önce sağlık , ev sonra araba ?
Araya hanım yazacaktım ama hanımda bu sırayı baz alıyorlar şimdi .

Sıralama yanlış. Iki teker , dört teker , dört kolon .

Yazı ya ek yaptım .
Doğru değilse doğrusunu yazmanız .

Unutkanım demiştim bizim emektarı yazmayı unutmuşum .
Zorunlu araç muayenesinden muaf .

İlk hali foto şimdi bodrumda ( harç kalıntılı ve paslı )

Ekli dosyalar

• 10691431006258.jpg
    10691431006258.jpg
    24.2 KB · Görüntüleme: 0
Yazı ya ek yaptım .
Doğru değilse doğrusunu yazmanız .
Hanim varsa sıralama falan lazım değil. O düşünür , sıralar , tasarlar , ayarlar , zamanlar ( şimdi uydurdum bu kelimeyi ). Sen yan koltuğa oturup etrafı izliyorsun elinde çay bayrağıyla.

Hep yanlış değerlenirme yapıyorum.
Gene yanlış herhalde.

Motosiklet ( iki teker )
Araba (dört teker )
Arabalı karavan. ( dört kolon )

Hepside (tümü ) zorunlu muayeneye girmek zorunda.
Iki tekerli olan kati yakıt ile çalışıyor. Fenni muayenesi de yok . Dört kolon da ahirette iman dünyada mekan.

Son düzenleme:
Son durum:
1- 15:00 randevu alınıp 17:00 ye araç muayene sırası verilen istasyondan ancak 18:45 de çıkabildik.
2- Rezilligin en büyüğü sonlara doğru geldi . Tuvalete girdik sular akmiyor . Tuvalet kagidi bile yok.
3- Muayene yapan görevli aracıma göz koyup satmaya niyetim olup olmadığını sordu . Satmaya niyetim olmadığını söyleyince kallavi maaşım olduğunu yenisini nasıl olsa alabileceğimi söyledi. Tabi ben dumur .
Muayene istasyonunun tek iyi tarafı istasyona tepeden bakan bir yere bahçeli bir çay ocagi yapmışlar. Bekle bekle sıranın ilerlediği yok . Gideyim şurda bir çay içeyim dedim. Baya güzel ve taze çayı var . Hem de 3 lira . Iki bardak çay içtim, bir paket bisküvi gömdüm mideye . Yarim saat oturup tekrar istasyona döndüğümde ayrildigimdaki sıra aynen yerli yerinde duruyor . Hiç yapmadigim biçimde yav ben böyle işin aq diye bir güzel kaptırdım .

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,215
Kullanıcılar
449,996
Son üye
Serhan10

Yeni konular

Geri