Zelio ile İlgili Her Türlü Yardım

Zelioda paramedreleri nasıl adlandırabilirim .örnegin timer isim vermek istiyorum

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
mrb 4 katlı bir yük asansörü yapacaz .sistemi akıllı role ile projelendirmek istiyoruz....kabinden istenilen kata kabinin gitmesi isteniyor...yardımcı olursanız sevinirim.....

merhabalar ZelioSoft2 V4.4 light programını bilgisayarıma yükledim ve SR3B261BD MODEL RÖLEYE BAĞLANMAYA ÇALIŞTIM AMA BANA "THE ZELİO LOGİC SMART RELAY İS NOT REACTİNG CHECK THE CENNECTİON ERROR NO:DC46_10" HATASINI VERDİ NE YAPABİLİRİM

[slm kardeş zelio ile 4 katlı hidrolik asansör devresi yapmak istiyorum .projesinde yardımcı olurmusun..

arkadaşlar zelio sr2 121bd proğramlama kablosu araştırıyorum 210 tl liste fiyatı olduğun söylediler bu kabloyu kendimiz yapamazmıyız ellerinde bu kablo ile ilgili şema varsa paylaşırsanız sevinirim.

zelio akıllı röle için SR2CBL01 bağlantı kablosunun pin bağlantıları nasıl yapılıyor, kendim yapmak istiyorum da, elinizde bağlantı şekli varsa gönderirseniz sevinirim

merhabalar ZelioSoft2 V4.4 light programını bilgisayarıma yükledim ve SR3B261BD MODEL RÖLEYE BAĞLANMAYA ÇALIŞTIM AMA BANA "THE ZELİO LOGİC SMART RELAY İS NOT REACTİNG CHECK THE CENNECTİON ERROR NO:DC46_10" HATASINI VERDİ NE YAPABİLİRİM

Üzerinden çok zaman geçmiş ama yinede cevaplayalım. Bağlantı kablonuzu kontrol ediniz.Bağlantı kablonuzun yazılımını bilgisayarınıza yüklediğinizden emin olunuz.İyi çalışmalar...

arkadaslar zelio ile panelin haberleşmesini nasıl saglarım.biraz kurcaladım ama normal kumanda sistemi haberleşme göremedim ..yardımcı olursanız cok sewinirim.

selam arkadaşlar elimde 2 adet zelio var proglamlanacak ama bu konuda hiç tecrübem yok daha önce sadece uydu cihazı yazılımı yaptım siteden ilgili dosyaları indirdim fakat kullanma klavuzunu bile açamadım nolur yardımcı olun

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,975
Son üye
yamanelektronik2023

Yeni konular

Geri