Yg-og-ag İş kazaları resimleri

Burçin ERİŞEN

Onursal Üye
Onursal Üye
Sayın Kontrolkalemi Üyelerimiz..

Birazda madalyonun öbür yüzüne bakalım istedim. Linkteki iş kazası fotoğrafları pek iç açıcı değil ama gerek tecrubenın vermiş olduğu cesaretten gerekse cahillikten ne yazıkki meslek taşlarımız sakat kalıyor yada ölebiliyor.

Lütfen sizi sevenleri düşünüyorsanız hiçbir zaman tedbiri elden bırakmayın ve iki kez kontrol edin.

Kolay Gelsin
Saygılarımla...
Kazasız Günler...

Link : https://www.kontrolkalemi.net/drive/s/DobKnZPQ32Ny1aXQPLW8anEXAccotL
YG-OG-is-Kazalari.rar

Not: Resimler 16 yaşından küçüklerin bakması uygun değildir.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Bazen duyuyoruz "OG'ye kapılmış ölmüş" diye.
Fotoğrafları görünce ürperdim. Bu insanların aileleri neler yaşamıştır ki.
Sevdiklerimizin, bizleri bu şekilde görmemesi gerekli.

Sn : Burçin

Paylaşım için teşekkürler. Gerçekten resimler ürkütücü daha dikkatli olmak gerek Allah Korusun .

gercekten görülmesi gerekilen resimler...bu resimleri görerek isimizin ciddiyetini bir kez daha anlarız böylece...

Merhaba arkadaşlar,
Yüksek ve orta gerilim sistemlerinde çalışmak gerçekten dikkat isteyen ve önem arz eden bir iş,resimlere henüz bakmadım fakat bu işin ciddiyetini benimsettiginden hiç şüpen yoktur.
Her işin bir riski olsada,bu işin riski bir yaşam.
Lütfen,bütün arkadaşlarım dikkati ve tedbirli çalışsınlar.Siz ve kendi aileleriniz için,
Saygılarımla;

Sn stajer elektrikçi

* Resimleri, rardan çıkartıp, normal açınız.

Merhaba arkadaşlar,
Yüksek ve orta gerilim sistemlerinde çalışmak gerçekten dikkat isteyen ve önem arz eden bir iş,resimlere henüz bakmadım fakat bu işin ciddiyetini benimsettiginden hiç şüpen yoktur.
Her işin bir riski olsada,bu işin riski bir yaşam.
Lütfen,bütün arkadaşlarım dikkati ve tedbirli çalışsınlar.Siz ve kendi aileleriniz için,
Saygılarımla;

Benim mesleğe ilk başladığım zamanlarda iş yerimizde çalışan abimiz normal ampulü değiştirirken rahmetli oldu.O yüzden Y.G ve O.G'le beraber tüm işlerde dikkatli olmak lazım

Resimleri inceledim gercekten hepsi cok talihsiz kazalar allah hepimizi böyle kazalardan korusun cok dikkatli olmak lazım

Forum istatistikleri

Konular
128,182
Kullanıcılar
449,950
Son üye
Krşt.alg

Yeni konular

Geri