Yetersiz yolverici

eğer fan gibi kullanılıyosa emiş yerini kalkışta klepe ile kapatıp devrini bulunca açmanızı öneririm.hava almazsa az akım çekecektir.bir ikincisi acc parametresini biraz yükseltin birde öyle deneyin derim

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Sayın yaman9 ;

Motorunuz15 kw ve sürücünüz 11 kw lık ise ilkönce şöyle olması lazım diye düşünüyorum

1) motorunuz bu sürücüyle maksimum frekansa çıkamaz.
2) motorunuz ilk kalkınma anındamı ses yapmaya başlıyor, bunun nedeni mak.dig. frekansınızın ilk kalkınmazamanı ayarsızolabilir. Diger arkadaşlarımızında dediği gibi.
3) Sürücünüzün hiç hata verdiği oluyormu ki muhakkak oluyordur bunun sebebide motor kalkınma frekansından sonra mak.dig frekansa ulaştıgında motorun durumunu konverter üzerinden hiç inceledinizmi. Bunu muhakkak yapın zaten sisteme uyumlu olmayan bir sürücü kullanıyorsunuz.

Sayın yaman9 ;

Motorunuz15 kw ve sürücünüz 11 kw lık ise ilkönce şöyle olması lazım diye düşünüyorum

1) motorunuz bu sürücüyle maksimum frekansa çıkamaz.
2) motorunuz ilk kalkınma anındamı ses yapmaya başlıyor, bunun nedeni mak.dig. frekansınızın ilk kalkınmazamanı ayarsızolabilir. Diger arkadaşlarımızında dediği gibi.
3) Sürücünüzün hiç hata verdiği oluyormu ki muhakkak oluyordur bunun sebebide motor kalkınma frekansından sonra mak.dig frekansa ulaştıgında motorun durumunu konverter üzerinden hiç inceledinizmi. Bunu muhakkak yapın zaten sisteme uyumlu olmayan bir sürücü kullanıyorsunuz.

1) Maksimum frekansa çıkıyor. Sorun sadece start alma sırasında oluyor. Mesela şu aralar havalar sıcak start alma ile ilgili sorun yaşanmıyor.
2 ) Sorun olduğunda start anında hiç ses çıkarmıyor ve hareket etmiyor. Hırıltı bile yok.
3 ) Hata kodu aklımda değil. Bu arada o işyerinden ayrıldığım içim deneme yapabilme fırsatım kalmadı :(

Forum istatistikleri

Konular
128,360
Kullanıcılar
450,230
Son üye
sercankars

Yeni konular

Geri