Delta plc ile 10 kadar asenkron motoru çalıştırma

Kent44

Üye
İyi çalışmalar değerli arkadaşlar, ben delta plc ile çeşitli güçteki 10 kadar asenkron motoru belirli zaman aralıklarıyla çallıştırıp durdurmak istiyorum, motorları çalıştırmayı başardım ama nasıl durduracağımı bilmiyorum bu konu hakında bana yardımcı olurmusunuz...
Şimdiden çok teşekkür ederim

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Dosya bu hocam

Ekli dosyalar

• Dvp0.rar
    11.8 KB · Görüntüleme: 37
Değişiklik yaptım takıldığın yerde sorarsın

Ekli dosyalar

• DÜZENLENEN.rar
    12.4 KB · Görüntüleme: 33
Hocam çok teşekkür ederim öncelikle, aslında aklımda birkaç soru var ama...

Hocam aslında ben size şöyle anlatayım.
Sistem belirli zaman aralıklarıyla sıralı birşekilde motorlar çalışmalı, sonra stop butonuna bastığımda sistem tam tersi şekilde durmasını istiyorum, bunu otomatik olarak yapacağım.
Sonra manuel konuma aldığımda motorları start/stopla durdurup çalışılmasını istiyorum eğer yardımcı olursan sevinirim.

Otomatikte durma zamanı k5 yaptım sen istediğin sureyi girersin x15 no iken otomatikçalışma seçili ve x31 otomatik stop

Ekli dosyalar

• DÜZENLENEN-1.rar
    12.9 KB · Görüntüleme: 28
Sağolun yardımlarınız için sizinle iletişim kurmak için bi numara vermek imkanınız varmı acaba?

bilecik çevresinden dışarıya iş yapmıyorum sormak istediğiniz bişey olursa buradan sorabilirsiniz yardımcı olurum.

Forum istatistikleri

Konular
128,184
Kullanıcılar
449,955
Son üye
seggzsy

Yeni konular

Geri