Yapılanın ne kadarı sizce dogru ?

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Yazdım yazdım sildim..

Yurt yönetimi kusurludur. Daha önceden arıza şikayetlerinde bulunulmuş ama kimsenin kılı bile kıpırdamamış. Madem arızalı oldupu bilgisi geldi sana, park pozisyonuna çek, şalteri indir. Olay kopuk halat, 15 kişi binmiş yok 16 kişi binmiş vs hikayesi değildir. Gençlerin parasımı var ki obez olacak kadar yemek yesinler, kişi ortalaması 60kg hesaplanıyor; kızlarımız 50 kilo var yada yoklar... zaten düzgün yurt yok, mevcut yurtlar da berbat halde. Neden vöyle olduğunu biliyoruz, insanlar cemaat yurtlarına yönelsin diye ama bu başka bir tartışmanın konusu ve yeri burası değil.

Peki, zaten malzemeden çalınanbinalara koyulan dandik dundik asansörler "Neden" hala kullanımda, neden ben söyleyeyim; bürokrasi bu ülkenin gençlerini çürütmeyi ve umutsuzluğun ulu ummanlarında boğulmasını izlemekten zevk alıyor ve

Liyakat sıfır.

Umudumuz var.

Yaşasın Cumhutiyet 💫🇹🇷⭐

@vecivicivokke mavi etiketli asansör işletilebilir. Mavi etiket alınmasına sebep olan kusurun giderilmesi için 12 ay süre verilir ancak bir sonraki periyodik kontrolde 12 ay içinde yapıldığı için bu asansör yine mavi etiket alır bu böyle bir döngü halinde döner durur.
Kusurların giderilmesi adına; Kırmızı etiket için 2 ay, sarı etiket için 4 ay süre verirler. Bu renkli etiketi almış asansörün kullandırılmasından meydana gelebilecek olumsuzluklar bina sorumlusundadır. Size bir örnek vereyim kırmızı etiket almış bir asansörü kullanır mısınız kullanmaz mısınız siz karar verin.
Yıllık periyodik kontrole gelen arkadaş herhangi bir ölçüm yapmadan makine dairesinin ışığı yetersiz diyerek kırmızı etiketi verdi. Şimdi siz bu kusur düzeltilinceye kadar asansörü kullanır mısınız kullanmaz mısınız?​

Sn.vecivicivokke.Tabiki binmem.
İlk mesajımda elektriğini toptan
keserim diyorum.O durumda
kim arzu ediyorsa,buyursun binsin.
Nedense,kuralları hep pazarlık ko-
nusu ! yapmak adetimiz olmuş.
Sn.fgencal.O adam:mad:öyle bir işlem
yapıp kırmızı etiket koymuşsa,o asansöre kimse binmemeli.Ancak,
deveden büyük fil vardır.O adamın
peşine düşer ,ağzına üfürürüm.!Bu
kadar basit.

Son düzenleme:
Sn.fgencal.O adam:mad:öyle bir işlem
yapıp kırmızı etiket koymuşsa,o asansöre kimse binmemeli.Ancak,
deveden büyük fil vardır.O adamın
peşine düşer ,ağzına üfürürüm.!Bu
kadar basit.
Bu etiketleme işlerinin ilk çıktığı zamanlarda bu durum bizim binamızda başımıza geldi. Tabi benim yönetimle bir alakam olmadığı için olaya müdahil olmamıştım.​

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,977
Son üye
keskiyan

Yeni konular

Geri