yağmur ve kar yağırken tv izleyemiyorum.

hasçel

Üye
uydu çanaklarım eski .elembileri üç çubuğun ortasında olanlardan.yağmur ve kar yağırken tv izleyemiyorum.elembileri pet şişeyle örtsem işe yararmı.bu konuya hakim kardeşlerimden yardım bekliyorum.

Ustam 20 lıra versen ofset canak alsan petle putla ograsma

en kısa zamanda bunu değerlendircem emrahbey

uzun zaman dışarıda bulunan anten kablosunda nem etkisi ile oksitlenmeler olur ve kablo görevini yapamaz hale gelir , bu durumu da göz önünde bulundurun..

valla bizimkide kar yağarken oluyor bende çatıya çıkıp çanakta biriken karı temizliyorum yetiyo ama enembide fazla kar birikmiyor saten canaktakini arada bir demizliyorum yetiyo

uzun zaman dışarıda bulunan anten kablosunda nem etkisi ile oksitlenmeler olur ve kablo görevini yapamaz hale gelir , bu durumu da göz önünde bulundurun..

yazdıkların önemli,göz önünde bulunduracam.verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim.

valla bizimkide kar yağarken oluyor bende çatıya çıkıp çanakta biriken karı temizliyorum yetiyo ama enembide fazla kar birikmiyor saten canaktakini arada bir demizliyorum yetiyo

sürekli çatıya çıkmaktansa çanak değiştirmeyi düşünüyorum.kesin çözüm gerekiyor

en iyisi çanağı ve kabloyu beraber değiştirmen ozaman sorunun kesinlikle düzelir

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,972
Son üye
Emirhan6161

Yeni konular

Geri