www.reaktifci.com

durceylan

Paylaşımcı üye
Merkezi Sakarya'da bulunan ve elektropan firmasının teknik çözüm partneri olan Marmara Elektrik Enerji Danışmanlık tarafından kurulan online alışveriş mağazası hizmeti girmiştir.

www reaktifci com

Mağaza üzerinden sunulan hizmetler;
1.) Kompanzasyon ürünleri satışı,
2.) Mühendislik hizmeti veren firmalar ve işletmeler için servis hizmet sunumu,
3.) İşletmeler için garantili kompanzasyon takip hizmeti

hayırlı olsun. güzel bir site olmuş ancak fiyatlar cazip olursa daha da güzel olur.

Anasayfada gördüğünüz fiyatlar ilgili firmaların liste fiyatlarıdır. Cazip fiyatları görebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Üyeliğim olmasına rağmen fiyatlarda bir değişiklik göremedim,kontrol etmenizde fayda var.

iskontolu fiyatlar, onaylandıktan sonra görülebilmektedir. Onay mail aldığınızda tekrar kullanıcı ve şifrenizle giriş yaptığınız takdirde iskontolu fiyatları görebileceksiniz.

Ben bu hafta bu siteden alışveriş yaptım. 3 günde elime ulaştı. Son derece güvenilir bir site. Kredi kartı güvenliği için Ziraat Bankasının ortak ödeme sayfasını 3D security ile kullanıyor. Fiyatlar çok uygun herkese tavsiye ederim.

Ben bu hafta bu siteden alışveriş yaptım. 3 günde elime ulaştı. Son derece güvenilir bir site. Kredi kartı güvenliği için Ziraat Bankasının ortak ödeme sayfasını 3D security ile kullanıyor. Fiyatlar çok uygun herkese tavsiye ederim.

Teşk. fiko16

reaktifci kompanzasyon mağazasında;
Reaktif röle ( elektropan, entes, klemsan, grup arge)
akım trafosu : Entes, Grup Arge
Kontaktör : Entes, Siemens, Viko
Kondansatör : Kondaş, Entes, Shreem ( Yakında Frako )
haberleşme Cihazı : elektropan, grup arge, tibbo
kombi sayaç : Köhler, viko
izolasyon trafosu : Alnal ( her türlü özel trafo güç talebinizi [email protected] 'a iletebilirsiniz. )

Tüm saydığım bu ürünlere, üye olanlara ( üyelik grubu tanımlandıktan sonra ) özel iskonto ve Maksimum ( iş bankası-ziraat) kredi kartına peşin fiyatına 6 taksit imkanı. Ayrıca world card kredi kartına da taksit fırsatı çok yakında sağlanacaktır.

Merhaba,

Kasım ayı boyunca reaktifc web adresinden yapacağınız alışverişlerinize world Card kredi kartına +8 taksit uygulanacaktır.

Bilginize sunar, çalışmalarınızda başarılar dileriz

Forum istatistikleri

Konular
128,194
Kullanıcılar
449,970
Son üye
Liliane

Yeni konular

Geri