winpic800 program yükleme sorunu

aldıgım budur usta

This “High Speed” USB serial adapter supports data rates up to 230 k Twice the speed of a standard PC serial port.

It is suitable for remote access, retail and industrial applications, data collection and other applications requiring a high or low speed serial communications port.

ustam o son gönderdiğinde setup.exe olanı kurdum bide orada example software var o ne anlamadıgım dilde bi program var o dosyanın içinde

ustam o son gönderdiğinde setup.exe olanı kurdum bide orada example software var o ne anlamadıgım dilde bi program var o dosyanın içinde

Senin için önemli olan sürücü, kurduysan tamamdır.
O dediğin uygulama, XP'deki HyperTerminal gibi ancak ondan daha çok ayrıntılı bir uygulama.
Muhtemelen Çince yazılmıştır, o yüzden karakterler bozuk görünüyor.

onu kurdum olmadı gene winpic800 açma hatası veriyo bide arkadaşın pc sinde deneyecegim onunki xp onda da olmazsa usb li port almak farz oldu :)

Sürücüye kurduktan sonra taktığın USB'den RS232'ye çeviriciyi Aygıt Yöneticisi'nde görüyor musun?

görünüyo orada aygıt düzgün çalışıyor diyo ama winpic800 u aygıt yöneticisi hata gösteriyo onu sildim sende varsa düzgün çalışan bide onu yollarmısın çok şey istiyorum ama k.bakma artık

ikisinide kurdum deneyecegim usta

bu iceprog da windows 7 ıle uyumlu degıl durmadan privileged instruction ! bu ekrana cıkıyo ,

bu iceprog da windows 7 ıle uyumlu degıl durmadan privileged instruction ! bu ekrana cıkıyo ,

Moderatör tarafında düzenlendi:
Senin bu sorunu ne yapacağız, hiç bilemiyorum. :eek:

herşey için cok teşekkur ederım hocam bence bitane usb port almak butun sorunu cozecek

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,961
Son üye
omr70

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri