Winlog Lite, ücretsiz SCADA HMI sistemi

Klavyeah

Üye
Winlog Lite, ücretsiz Scada HMI sistemi

Winlog Lite "Giriş Seviyesi" SCADA/HMI programı Winlog Sielco Sistemi tarafından müşterilerine program ; geliştirme kolaylığını göstermek ve eğitim amacı ile önerilmektedir. Winlog Lite Aynı zamanda küçük ölçekli HMI uygulamaları için güçlü ve yetenekli bir yazılımdır.

Winlog Lite Winlog standart yazılım ile aynı yeteneklere sahiptir, fakat 48 tag ile sınırlıdır..

Winlog Lite Demo modda (lisans almadan) Full modda; çalıştırıla bilir. Demo modda, 15 dk run olur (Süre sonunda tekrar run edilir ); Full Modda süre sınırı olmadan 48 tag için çalışır.

Winlog Lite Full modda, çalıştıra bilmek için lisans alınmalıdır ve "Winlog Lite" register edilmelidir; "Winlog Lite" lisansı register edilen PC haricinde çalışmaz ve başka bir PC ye transfer eilemez.

Winlog Lite lisansı yanlızca e-mail yolu ile sipariş edilebilir ([email protected]).

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Arkadaslar Program Guzel Bi Program Ama Export Edemiyorum Bunun Icin Ne Yapmam Gerekir.tesekkurler

arkadaşlar bu programın türkce kullanma kulavuzu varsa lütfen bana mail olarak atın acil ihtiyacım var sunum yapmalıyım haftaya şimdiden cokkk tşk ettim...
Mail adresi ([email protected] )

arkadaşlar bu programın türkce kullanma kulavuzu varsa lütfen bana mail olarak atın acil ihtiyacım var sunum yapmalıyım haftaya şimdiden cokkk tşk ettim...
Mail adresi ([email protected] )

Fultek 'in vermiş olduğu WinTR scadanın demosunu kullanabilirsin kolay bir kullanılırlığı var. Küçük uygulama yapacaksan 64 tag olanı al fiyatıda uygun Kolay gelsin

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,964
Son üye
lelaxi

Yeni konular

Geri