Reliance-4 Scada-HMI Sistemleri

ahalici

Üye
Meraba Arkadaşlar,

Scada uygulamalarınız da kullanabileceğiniz yetenekli bir yazılım, Ayrıca RELIANCE4 25 tag'a kadar ücretsiz olmasıda güzel bir avantaj, Program içeriğinde Database, Recete, Raporlama, Alarm kontrol, OPC,DDE, Modbus, History trend,
Real time trend, Kullanıcı tanımlama gibi özelikler Opsiyonel değildir.

Program ile ilgili sorularınızı bekler

İyi Çalışmalar Dilerim.

RELIANCE

Industrial SCADA/HMI system

" Programı 25 tag'a kadar ücretsiz kullanmak için aşağıdaki Link'den indirebilirsiniz "

Reliance 4

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
merhabalar umarım burada bizi çok yardımcı olursunuz.scada'ya ilk başlangıç yapıyorum ve bunu relianca 4 ile başlayacam çünkü çalıştığım firma bu programı kullanıyor elinde türkçe dökümanı olan varsa paylaşabilirmi arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim yada kendi yapmış olduğunuz projelerin detaylı olarak açıklamasıda olabilir şimdiden teşekkürler

reliance programını ben yaklaşık 6 aydır kullanıyorum. öğrenmesi ve kullanılabiliriliği çok kolay bir program, elimde türçe döküman yok ama karşılıklı bilgi paylaşımı ile birbirimize yardımcı olabiliriz.

Merhaba Reliance scada yeni başladım Motorları çalıştırdım. Ama valf koyamadım aç kapa pals ile 0 ...100 görmek istiyorum. Tşk. ederim

Merhaba Reliance scada yeni başladım Motorları çalıştırdım. Ama valf koyamadım aç kapa pals ile 0 ...100 görmek istiyorum. Tşk. ederim

******* nolu telefondan ulaşırsan daha ayrıntılı şekilde yardımcı olabilirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
127,960
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri