windows 7 y64 bit

muzikmp3

Üye
ISIS.EXE hatası deli oldum .. arkadaslar windows 7 y64 bit yukledım maalesef kasayı yenı alınca ama şimdide bu hatayı vermeye basladı kafayı yedım 1 haftadır resımde gorunuyor acılmıyor isis.exe hatası verıyor ..windows xp 64 bit yukledım aynı sorun yine bir cozum yolu varmı daha once 6 ay kadar xp 32 bitte kullanıyordum herhangi bir sorun olmuyordu ..pretous 7,10 var yardımlarınız için şimdiden tşk ederım ...

Ekli dosyayı görüntüle 15210

Proteus u kurduktan sonra kurulum dosyasını,lisans dosyasını falan hepsini C:\Program Files\ içinde Proteus u kurduğunuz klasörün içine kopyalayın. Sonra Start menüsünden Proteus un içinde "Licence Manager" çalıştırın. Buradan C:\Program Files\ içindeki Proteus un içine kopyaladığınız lisans dosyasını bulun ve onu yükleyin. Daha sonra bu işlemi tamamladıktan sonra C:\Program Files\ içindeki Proteus klasörünün içinde "LXK Proteus 7.7 SP2 ENG v1.0.0" olması lazım. Onu çalıştırın ve "Update" butonuna basın. Ondan sonra Proteus sorunsuz çalışacaktır.

alıntıdır

- - - Updated - - -

Proteus u kurduktan sonra kurulum dosyasını,lisans dosyasını falan hepsini C:\Program Files\ içinde Proteus u kurduğunuz klasörün içine kopyalayın. Sonra Start menüsünden Proteus un içinde "Licence Manager" çalıştırın. Buradan C:\Program Files\ içindeki Proteus un içine kopyaladığınız lisans dosyasını bulun ve onu yükleyin. Daha sonra bu işlemi tamamladıktan sonra C:\Program Files\ içindeki Proteus klasörünün içinde "LXK Proteus 7.7 SP2 ENG v1.0.0" olması lazım. Onu çalıştırın ve "Update" butonuna basın. Ondan sonra Proteus sorunsuz çalışacaktır.

alıntıdır

bende LXK Proteus 7.10 SP0 ENG v1.0.0 ve LXK Proteus 7.10 SP0 ENG v1.0.1 var guncellme için 64 bit olunca kendı pprgram dosyaları x86 dite klasor var oraya kuruyor oada normak progra files klasorunumu tasmam gerekıyor.. bende micro studio ve pro basix i kuruncad a verıyo bu hatayı şimdi normal acılıp kapnıyor ama bas uzantılı dosyaları hex vermek için o prograkmaı kulnım hata verıyor arda

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri