windows 7 kurulum dvd'yi Usb belleğe atamıyorum

Arkadaşlar Windows 7 DVD'den format atarken 0x80070570 hatası oldu iki DVDde de hata verdi bende DVD'den ıso programları vasıtasıyla flaşh belleğe yükleyip flaşh bellekten format atmayı düşündüm Microsoft Windows 7 USB/DVD Download tool indirip kurdum.
Sorun şu: ISO daki Browse butonuna tıklayıp DVD/RW daki DVD' yi gösteriyorum açılan pencereden " dosya bulunamadı" yazısı çıkıyor, DVD'yi masa üstüne kopyaladım yine aynı yazı çıktı yardımcı olursanız sevinirim.

Selam cd içeriģini masa üzerine koyala daha sonra ultra iso programini indir ultra iso ile iso dosyani usb ye yazdir sonra format usb hazir. kolay gelsin.

http://www.fosshub.com/InfraRecorder.html/ir053.exe
bununla o dvd'nin imajını al iso olarak kaydet rufusla usbye yazdır.
https://rufus.ie/downloads/
rufus_tr.png

Usta senin bildirdiğin şekilde imaj almak istedim fakat, aşağıda resimlerini göndermiş olduğum pencereleri geçemiyorum. internetten izledim orda oluyor aynısını ben yapıyorum olmuyor açılan pencerede ilk önce imajı alınacak dosyaya tıklıyorum sonra aç butonuna tıklıyorum dosyanın içindeki programlar dosyadan çıkıyor aç butonun yanındaki dosya adı yazılan kutucuk boş kalıyor kendim oraya dosyanın ismini yazıyorum tanımıyor bu nasıl oluyor.

Ekli dosyalar

• IMG_5365.JPG
    IMG_5365.JPG
    298.2 KB · Görüntüleme: 9
  • IMG_5366.JPG
    IMG_5366.JPG
    198.7 KB · Görüntüleme: 9
dvdnin imajını alman gerek o imajın uzantısı iso olur onu rufusla yazdıracaksın.

Usta bütün mesele orda, imaj alamıyorum yukarıda yüklemiş olduğum fotoğraftaki pencerede takılıyorum burada ne yapmam gerekiyor? Burasını bir geçebilsem tamamdır.

Merhaba

Takmışsınız imaja orjnal cd'den format atın yoksa orj kopyası bulun sorun var mı ? diye bakın
yoksa sorun devam uyumlu cd ise şifresini yazarsınız .
sorun varsa
ram sorunu vardır ramları çeşitli versiyonlarla çıkarıp takın slot , yerlerini ,tek ram gibi değiştir vs gibi .

Kolay Gelsin .

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri