Windows 10 Pro USB ye Yedeklemek

Bu TOSHIBA laptop baş belası oldu! Windows 10 Pro mikrosoft sitesinden 2000 TL ye dijital lisans yeni aldık kurduk ve hızlandı...Şimdi de USB belleğe Windows 10 Pro yu yedekleme çalışıyoruz,fakat olmuyor...Bunu güzelce sırası ile yazarsanız memnun olacağım.USB 16 GB yeterli mi?Google tarifleri yetersiz kaldı...Laptop göçerse yedek yok nasıl kuracağız?...Cevap bekliyorum...Teşekkür Ederim!

Son düzenleme:
SSD/HD hangisi takiliysa diski c-d olarak ikiye bölün.
Windowsun. Yedekleme yazılımını çalıştırın
Yazılım görüntülemeden c bölümünü d ye yedekleyin.
Hızlı pratik.
USB HDD varsa daha da iyi...
ortam dışına yedeklersiniz.

SSD/HD hangisi takiliysa diski c-d olarak ikiye bölün.
Windowsun. Yedekleme yazılımını çalıştırın
Yazılım görüntülemeden c bölümünü d ye yedekleyin.
Hızlı pratik.
USB HDD varsa daha da iyi...
ortam dışına yedeklersiniz.
Yedekleme yazılımı nedir?

Yedekleme yazılımı: diskin imajı=Görüntüleme
Diskin yedeği

Dijital lisansınız şuan halihazırda kullandığınız microsoft hesabı ile eşleşmiştir, siz herhangi bir windows format usbsinden format atsanız bile o kullanıdığınız microsoft hesabı ile tekrar giriş yaparsanız tekrar aktifleşmesi lazım.

Yedekleme yazılımı: diskin imajı=Görüntüleme
Diskin yedeği
Evet rufus yazılımı ile hallettim,önce USB yi NTFS biçimlendirdim.ISO seçildi ve webden indir seçildi halletti yükledi....Bu Windows 10 pro retail yazılım gelecekte bile başka notebooka yüklenebiliyormuş...Şimdilik iş görür.
Dijital lisansınız şuan halihazırda kullandığınız microsoft hesabı ile eşleşmiştir, siz herhangi bir windows format usbsinden format atsanız bile o kullanıdığınız microsoft hesabı ile tekrar giriş yaparsanız tekrar aktifleşmesi lazım.

Sonuç olarak orjinal yasal windows rahat...Bunu Windows 10 Pro oğlum kurdu,ben halâ ISO dosyası USB belleğe sorunsuz nasıl gönderilir ve yedeklenir şüphedeyim.Rufus bilgisayar USB hangisine inecek?ISO dosyası USB belleğe nereden yüklenecek?Bunu araştırdım fakat arada eksik bilgiler var.Bunu sıra numarası ile açıklamak gerekiyor...Videolar açıklıyor fakat ses ve yazı mikroskopla bakmalı baştan savma!

Üstadım; biraz web den araştırma yapsanız;
Google'a "Flash disk ile windows yükleme" şeklinde araştırma yapın.
Takıldığınız yerde yardımcı olunur.
Her aklınıza takılanı sormak yerine biraz araştırma ile takıldığınız yerleri sormak,
kişisel gelişime de çok katkısı olur, Bilgi dağarcığınıza katkısı olur.
Flash disk ile windows yükleme
" rufus ile iso yazdırma"
Rufus ile ISO dosyası yazdırma
Kolay gelsin

Sonuç olarak orjinal yasal windows rahat...Bunu Windows 10 Pro oğlum kurdu,ben halâ ISO dosyası USB belleğe sorunsuz nasıl gönderilir ve yedeklenir şüphedeyim.Rufus bilgisayar USB hangisine inecek?ISO dosyası USB belleğe nereden yüklenecek?Bunu araştırdım fakat arada eksik bilgiler var.Bunu sıra numarası ile açıklamak gerekiyor...Videolar açıklıyor fakat ses ve yazı mikroskopla bakmalı baştan savma!
Tamam mikrosoft sitesinden usb bellek yedek windows işini yükledik hallettik...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,193
Kullanıcılar
449,968
Son üye
ibrahimkalebayir38@gmail.

Yeni konular

Geri