Wincc Flexible 2007 Pc panel

iniquitous

Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Kendi laptop'umda hazırlamış olduğum yazılımı masaüstü bir bilgisayarda runtime çalıştırmak istiyorum.
Bilgisayar ile pc'yi seriport profibustan haberleştirmem problem yaratır mı?
Ayrıca pc'ye hazırlamış olduğumu programı nasıl yollarım. Runtime loader ile olur mu ,yoksa yeniden wincc flexible kurmam mı gerekiyor? wincc 'nin panel olarak kullanılacak pc'ye kurulması halinde ana dosya üzerinde operatötün değişiklik yapması nasıl engellenebilir.?
Yardımlarınız bekliyorum şimdiden teşekkürler...

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.
Runtime çalıştıracağım Pc için ayrıca CP5611 card satınalmam gerekiyor mu? Kullanacağım masaüstünde seri port mevcut.

endüstriyel ethernet çıkışlı bi plc ile bilgisayar haberleşebilir. Runtime projesini başlata atarak bilgisayar ilk açıldığında wincc flexible plc ye bağlanır. Böylece ilave 5611 kartı masrafından kurtulabilirsin.

morrison teşekkür ederim ama elimde endüstriyel eternetli bir plc yok yani bu durumda mutlaka cp 5611 almak zaorundayım anladığım kadarıyla. Bu arada programlama kablosu olarak kullandığım PC Usb adapter bu iş için uygun gibi ve fiyatı daha uygun bunu kullanabilir miyim???

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,299
Kullanıcılar
450,130
Son üye
akınfarad

Yeni konular

Geri