WinCC Flexible 2007 ekran versiyou tanımıyor

AhmetNuri

Üye
WinCC Flexible 2007 de bir cihazı tanımıyor. versiyon hatası veriyor. Sanırm bir sürücü yüklemek lazım nasıl yaparız bilmiyorum bilen var mı? Wincc 2005 ile yapılmış proje yi 2007 ye yükseltik. Cihazın versiyon numarası 1.2.0.0 dan 1.3.0.0 olmuş cihaz sürücüleri nereden bulunuyor?Listeden seçiyorum doru sürcüyü kabul etmiyor

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Merhaba Ahmet Bey Tahminim TP177A programlıyorsunuz ben size 1.3.0.0 ın imaj dosyasını linkte veriyorum. Bu dosyayı C:\Program Files\Siemens\SIMATIC WinCC flexible\WinCC flexible Images\TP177A icine kopyalayın version of dvice kısmında gözükecektir oradan secip devam edebilirsiniz.

kusura bakmayın model no yazmamışım
evet tp 177 a kullanıyoruz.
01.02.00.00 sürücüsü lazım
yardım içn teşekkürler

Merhaba Ahmet Bey Tahminim TP177A programlıyorsunuz ben size 1.3.0.0 ın imaj dosyasını linkte veriyorum. Bu dosyayı C:\Program Files\Siemens\SIMATIC WinCC flexible\WinCC flexible Images\TP177A icine kopyalayın version of dvice kısmında gözükecektir oradan secip devam edebilirsiniz.

konuyu biraz daha ayrıntılandırırsanız daha iyi olur öncelikle panelin Kodunu yazın daha sonra
panel enerlendirildiginde hangi version olduguna bakın eger üst versionsa elinizdeki versiona OSuptade etmeniz gerekir. OSuptade secenegini menulerden bulun orda sizi yönlendirecektir.

Benim elimde 1.2 versiyonu yok ama OS update kısmından 1.3 versionuna paneli format atabilirsiniz

Sorun bizim Wincc 2005 ten wincc 2007 ye update ettik. Bu sırada sanırım sürücüler değişti. Programı da açarken değişiklik yapmak gerekti ve bizde mevcut programı versiyon yükselttik. sorun bundan kaynaklanıyor

konuyu biraz daha ayrıntılandırırsanız daha iyi olur öncelikle panelin Kodunu yazın daha sonra
panel enerlendirildiginde hangi version olduguna bakın eger üst versionsa elinizdeki versiona OSuptade etmeniz gerekir. OSuptade secenegini menulerden bulun orda sizi yönlendirecektir.

Benim elimde 1.2 versiyonu yok ama OS update kısmından 1.3 versionuna paneli format atabilirsiniz

bu sorun hasan beyin yukarda yazdığı yöntem ile çözüldü

benimde benzer bir sorunum var TP177A_V1_4_0_0.img dosyası lazım oldu flexible 2007 kullanıyorum.bu versiyon yok orada elinde olan varmı yada format kısmından bende paneli formatlasam olurmu acaba.panel v1.04.00.00

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,944
Son üye
önder sem

Yeni konular

Geri