WinCC 7.0 Bölümü

merhaba. wincc v7.0 da motor kartları ile ilgili birşeyler varmı acaba? teşekkürler.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Arkadaşlar,
Windows 7.0 üzerine Wincc 7.0 kurdum. Çalışmasına çalışıyor ama herhangi bir projeyi açmak / yaratmak istediğimde ;
"Belirtilen ağ adı artık geçersiz" diye bir mesaj alıyorum ve ne olan proje açılıyor ne de yeni bir proje yaratılabiliyor.
Konu hakkında bilgisi olanlardan yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler

Merhabalar,

WinCC V7.0 yüklerken message queuing hatası ile karşılaştım, M.Q.yi yüklemeye çalıştığımda ise hata verdi.. Nasıl çözebilirim bi fikri olan var mı?

mrb sedat_215
benim tia v11 ile ilgili bir sorunum var . 1 tane tag in arşivini tutmak istiorum ve bunu istendiğinde bir tabloda gösterip ve yazdırabilmek istiyorum aynı trend view de olduğu gibi. nasıl yaparım?
online table nesnesi toolbar da yok.

Merhaba,
Elimde bir motora ait SQL veri tabanında kaydedilmiş kayıtlar var. Motorla ilgili bir çalışma için ölçüm değerleini tablo halinde görmek istiyorum. Management studio ile bazı tablolara ulaştım ancak istediğim kayıtlara ulaşamadım.
Proses üzerinden yapılan ölçümler wincc'de nereye kaydediliyor?
Kaydedilen ölçümleri tablo halinde nası görebilirim?
Herkese iyi çalışmalar.

Son düzenleme:
arkadaşlar xp üzerine kurulu wincc7.0 'da yeni proje yaratmak istediğimde "unspecified error" veriyor. Siemens destek sayfasında bu sorunun SP1 ile aşıldığı söylenmiş. SP1 indirmek istediğimde ise siemens destek sayfası benden lisans numarası istiyor. Bu problemi nasıl aşabilirim?

evet arkadaşa katılıyorum bu problemi nasıl çözebiliriz yardımcı olursanız sevinirim

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,980
Son üye
shield325

Yeni konular

Geri