win XP SP2 de Lsass.exe sorunu

vekilpazar

Üye
Arkadaşlar işyerimizdeki bilgisayarlardan birinde bu sabah "lsass.exe-system error"hatası oluştu.Bilgisayar hiç açılmıyor.ok tıkladığımda yeniden kapanıp açılıyor.Bu bilgisayarı format atmadan kurtarma imkanı,yöntemi varmı?Onarma yapmak istedim fakat oda olmuyor.Bu konuda bilgisi olan arkadaşların acil yardımlarını bekliyorum.

Bu dosya XP'nin lsass.exe adlı servisini taklit eden bir trojendir, bu aslında Lsass.exe dir.
Windowsun sitesinde yaması olacaktı bunun.Ama bu sorunla karşılaşanların denedikleri tek yol olarak format görmüşümdür bugüne kadar,çünkü antivir/spyboot ve trojen sasser bulma programları bunu bulamıyor maalesef.Çok kötü yani..

arkadaşlar aynı sorun bendede var bilgisayar güvenli moddada açılmıhyor hiç bi şekilde açılmıyor cd romum bozuk çalışmıyor format atma imkanımda yok lütfen bana yardım edinnnn :(

bootable usb bellek hazırlayıp(bunu yapmayı bilmiyorsanız usb bellekten xp veya 7 kurma diye aratırsanız internette var) işletim sis.belleğe yükleyin,bilgisayarı usb boot için bios ayrlarını yapıp usb bellekten kurabilirsiniz..kolay gelsin

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,250
Kullanıcılar
450,067
Son üye
ERENLER04

Yeni konular

Geri