WIN FUAR 2.FAZ'daki standımızda tüm üyelerimizle görüşmek üzere !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kkkmert

Üye
Arkadaşlar bu tarihler arasında bir gün belirleyelim topluca görüşelim Kontrolkalemi olarak toplanmış oluruz hemde tanışmış oluruz ne dersiniz bu konuda form yöneticilerinin organizasyon yapabilirmisiniz 19 Mart 2011 Cumartesi herkes için uygunsa yada çogunluk hangi gün saglanacak ise o gün buluşalım.Ben gerekirse yıllık iznimden bir kaç gün gelip orda kalabilirim.

Wın fuarında bizim stantımız olacak 2 senedir katılıyoruz(salon nosu belli olduğunda açıklanacak) 17-20 Mart arasında bütün forum üyelerimi forum stantımıza bekleriz.Forum yetkilileir olarak bizde o fuarın başından sonuna kadar stantdayız.

19 Mart 2011 bugun bana uygun ben zaten bugun gelecegım arkadasları toplayıp bır gorusmek ısterım tabıkıde

herkez bugun olsa orada dahada bır guzel olur

Moderatör tarafında düzenlendi:
Banada 19 Mart uygun.Hekes gelse çok güzel olur tanışmış oluruz yüz yüze.

Wın fuarında bizim stantımız olacak 2 senedir katılıyoruz(salon nosu belli olduğunda açıklanacak) 17-20 Mart arasında bütün forum üyelerimi forum stantımıza bekleriz.Forum yetkilileir olarak bizde o fuarın başından sonuna kadar stantdayız.

inşallah katılmaya çalışırız.size allah kolaylık versin.

Formdaki arkadaşlar başlık güncel olarak ilk sayfada dursun ki herkes görsün onun için form yöneticileri arkadaşlar kurs bitene kadar konuyu sabitleye bilirmi acaba? Birde okuyan herkes görüşünü söyleyebilirm mi gelirim gelemeyebilirim saat te belirtelim 19.03.2011 saat 12.00 nasıl ?

Formdaki arkadaşlar başlık güncel olarak ilk sayfada dursun ki herkes görsün onun için form yöneticileri arkadaşlar kurs bitene kadar konuyu sabitleye bilirmi acaba? Birde okuyan herkes görüşünü söyleyebilirm mi gelirim gelemeyebilirim saat te belirtelim 19.03.2011 saat 12.00 nasıl ?

Sayın kkkmert konuyu sabitliyorum. Bu konuda buluşma organizasyonunuzu ayarlayın biz de standımızın yeri belirlenince konuyu açacağız. Hep birlikte bizim standımızı da ziyaret ederseniz böylece hem üyeler hem de yöneticiler daha iyi kaynaşmış olur.

Elimden geldiğince sitedeki ve çevremdeki kişilere Beylikdüzü-Tüyap fuarını söylüyecem .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri